Quote (AngryBug @ 2 May 2011 03:13)
írjátok le hogy hol szerettek bulizni, hol olcsó a pia, koktél, vagy sok jó nő

például: hajógyári szigetről mi a véleményetek?

Meg a három morrisson's helyről
morrissons 2 ócska szar hely sztem, rosszindulatú mindenki, szar helyen van, de olcsó a koktél
morrissons 1 már 1 fokkal jobb talán, mert van karaoke, ott lehet jót bulizni
morrissons 3 win, eddig ott buliztam a legjobbat
Én most nagyon boldog vagyok, mert Érden spatenbe egész májusban ingyenes a belépő

http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/16678280/view/1/producttypecolor/1/type/png/width/378/height/378/fuck-yea-man_design.png
Hajógyárin coronitában és stúdióban voltam, coronita bejött, stúdióban több dnb bulin voltam az is jó volt, inni mindig előtte iszom.
Morrisonsok úgy szarok, ahogy vannak, a 3-ban dolgoztam.
Kedvenc helyem a Corvintető.
Most a rio-ban dolgozom, azt tudom ajánlani mindenkinek, csak bent drága a pia, kint igyatok előtte.