d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 10:51pm
majd este
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 1 2011 11:13pm
A városomban 1" disco" van szórakozóhely több is, csak nem nagyon kedvelem a helyeket..
Ha party akkor pest, onnanl meg a hazajutás a para...
Hajógyárit azt szeretem, csak sok a drokos.. Ha inni akarunk akkor inkább előtte szoktunk. : D
morrissonsban még nem voltam, bár egyszer biztos oda is benézek. : d

legtöbbet pedig házibuli
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 1 2011 11:27pm
Quote (AngryBug @ 2 May 2011 03:13)
írjátok le hogy hol szerettek bulizni, hol olcsó a pia, koktél, vagy sok jó nő :)

például: hajógyári szigetről mi a véleményetek? :D

Meg a három morrisson's helyről
morrissons 2 ócska szar hely sztem, rosszindulatú mindenki, szar helyen van, de olcsó a koktél
morrissons 1 már 1 fokkal jobb talán, mert van karaoke, ott lehet jót bulizni
morrissons 3 win, eddig ott buliztam a legjobbat

Én most nagyon boldog vagyok, mert Érden spatenbe egész májusban ingyenes a belépő :D

http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/16678280/view/1/producttypecolor/1/type/png/width/378/height/378/fuck-yea-man_design.png


Hajógyárin coronitában és stúdióban voltam, coronita bejött, stúdióban több dnb bulin voltam az is jó volt, inni mindig előtte iszom.
Morrisonsok úgy szarok, ahogy vannak, a 3-ban dolgoztam.
Kedvenc helyem a Corvintető.
Most a rio-ban dolgozom, azt tudom ajánlani mindenkinek, csak bent drága a pia, kint igyatok előtte.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2011 03:57am
divathelyekre nem járok. diesel kashmir, meg ahol épp van buli.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
May 2 2011 03:59am

Quote (Nerz8 @ 2 May 2011 11:57)
divathelyekre nem járok. diesel kashmir, meg ahol épp van buli.


zp mi?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2011 04:00am
Quote (vtibor @ 2 May 2011 10:59)
zp mi?


acélbetkósban.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 2 2011 05:25am
ZP: legjobb (jegy árban, pia árban not) koncert hely.
Tündérgyár: legjobb szórakozóhely.
Andersen's: legjobb kocsma.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:27am


gyün vki? :P
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 05:29am
andersen tényleg jó kocsma, bírom, azt a romkertet is a király utcánál, romkert is adja, bár drága, bohém kedvencem, mert közeli ésközepes árak vannak
Én a vígszínházzal szembeni morrisonsba voltam, fos. Livingroomba nem volt vészes a parti, bár ott szalagavató afteren voltam eddig még csak. K2 és diesel valóban adja
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:31am
Quote (Vismajor @ 2 May 2011 13:29)
andersen tényleg jó kocsma, bírom, azt a romkertet is a király utcánál, romkert is adja, bár drága, bohém kedvencem, mert közeli ésközepes árak vannak
Én a vígszínházzal szembeni morrisonsba voltam, fos. Livingroomba nem volt vészes a parti, bár ott szalagavató afteren voltam eddig még csak. K2 és diesel valóban adja


én imádtam studio-t mikor ott volt DnB party

eszméletlen hangtechnikája van... de egy normal studio-s partyra be nem tenném a lábam

legutóbb Coronitába tették át a partyt mert kevesen voltunk... hát az elég csalódás volt számomra :S egy kicsi és lepra hely szerintem :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll