Quote (Nerz8 @ 6 Apr 2011 21:04)
elektronikus zenéket akkor postoljuk a rók topikba, vagy előkeresed nekem azt a 6546436 féle másikat?
Java jön nerzzel.
Taszilow is nyitott már jópár topicot ilyen zenékről.
Most amúgy azért vergődök mert rájött az 5perc mert nem tudok normálisan tradelni easten az 1perc 20másodpercesfloodcontrolbasszaszájbamagátmiatt.