d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Elektronikus Zene Topic
Prev123435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 6 2011 03:01pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 6 2011 03:02pm
Ez a topic annyira kellett mint 1 hátbaverés.

Ott a zene topic, a rók topic meg még 6546436 féle másik.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 6 2011 03:02pm
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 6 2011 03:03pm
Quote (Smat @ 6 Apr 2011 23:02)
Ez a topic annyira kellett mint 1 hátbaverés.

Ott a zene topic, a rók topic meg még 6546436 féle másik.


tele fogom hányni a régi kedvenceimmel :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 6 2011 03:03pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 6 2011 03:03pm
Quote (lacoking @ 6 Apr 2011 21:03)
tele fogom hányni a régi kedvenceimmel :)


Én is telehánynám ha nem 50%-on lennék babám.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 6 2011 03:04pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 6 2011 03:04pm
Quote (Smat @ 6 Apr 2011 22:02)
Ez a topic annyira kellett mint 1 hátbaverés.

Ott a zene topic, a rók topic meg még 6546436 féle másik.


elektronikus zenéket akkor postoljuk a rók topikba, vagy előkeresed nekem azt a 6546436 féle másikat?
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 6 2011 03:05pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 6 2011 03:06pm
Quote (Nerz8 @ 6 Apr 2011 21:04)
elektronikus zenéket akkor postoljuk a rók topikba, vagy előkeresed nekem azt a 6546436 féle másikat?


Java jön nerzzel.

Taszilow is nyitott már jópár topicot ilyen zenékről.

Most amúgy azért vergődök mert rájött az 5perc mert nem tudok normálisan tradelni easten az 1perc 20másodpercesfloodcontrolbasszaszájbamagátmiatt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123435Next
Add Reply New Topic New Poll