Quote (beni @ 4 Apr 2011 16:19)
Szerintem ha lenne külön subforum akkor több ember próbálna meg itt segítséget kérni. Legalábbis sokan mehetnek el innen úgy, hogy leugatták őket egy pár kérdés után, ami nem igazán "jó reklám".
Mondjuk mindezeken túl meglepne ha sikerülne aktív részleget kialakítani.
nem lenne ésszerű itt segítséget kérni, amikor mindenki olvasná a Diablo részleget aki Diablozik...
viszont így egyszerűen moveolni lehetne a topicot a subforumba és majd ott válaszolnak neki
de van benne valami
Quote (N4aBz @ 4 Apr 2011 15:48)
IGEN
ki moderálná? vagy az ilyeneket nem moderálják?
ugyanannyira lenne moderálva mint maga a hunsub, valószínűleg Lajo által
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Apr 2011 15:52)
minek?
annak a kemény 5 embernek?
meg annak a kemény 45 (?) másiknak aki már nem Diablozik és nem izgatja annyira a téma -- így legalább "hideolva" van