d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Jo Kurva Istenbe Mar
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 9 2011 06:13pm
bezzeg én sose kapok warnt meg suspit
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 9 2011 06:14pm
Quote (dihep @ 10 Mar 2011 02:13)
bezzeg én sose kapok warnt meg suspit


reportoltalak. hátha.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:14pm
Quote (dihep @ 10 Mar 2011 01:13)
bezzeg én sose kapok warnt meg suspit


de te szinte mindig wowozol, szoval neked kuss van <3
ott nem moderal a jsp modteam

This post was edited by Moonflow on Mar 9 2011 06:14pm
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:14pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 02:12)
egyszeruen nevetseges
meg csak nem is excessive...


erre kíváncsi vagyok...

te nyomorék
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 9 2011 06:14pm
Quote (dihep @ Mar 10 2011 01:13am)
bezzeg én sose kapok warnt meg suspit


nem kanyázol eleget^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:17pm
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 01:14)
erre kíváncsi vagyok...

te nyomorék


most akkor reportoljam is, mert maskepp ra se neznek a modok?
nvm, reported

This post was edited by Moonflow on Mar 9 2011 06:17pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 9 2011 06:18pm
Quote (bbaallaaggee @ 10 Mar 2011 01:14)
reportoltalak. hátha.


tudtam, hogy rád számíthatok
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:19pm
Quote (dihep @ 10 Mar 2011 01:18)
tudtam, hogy rád számíthatok


en meg ezt
maximalizaljuk a lehetoseget!
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:21pm
Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 02:17)
most akkor reportoljam is, mert maskepp ra se neznek a modok?
nvm, reported


meglátjuk :D

ha magyar adta, akkor látni fogja, hogy no offense volt... ha külföldi adta, csak ugyanazokat a betűket látja --> kapni fogok én is :D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:24pm
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 01:21)
meglátjuk :D

ha magyar adta, akkor látni fogja, hogy no offense volt... ha külföldi adta, csak ugyanazokat a betűket látja --> kapni fogok én is :D


En is igy gondoltam. Meglatjuk, bar nagyon, NAGYON ketlem, hogy kapsz erte.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll