d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 7 2011 04:55pm
Quote (Epiphone @ Jan 7 2011 11:54pm)
oks editelem a nyitót


de ne valami the game-re
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 7 2011 04:58pm
sokáig tart leírni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 7 2011 04:59pm
Quote (lacoking @ 7 Jan 2011 23:58)
sokáig tart leírni


reméljük megéri kivárni
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 7 2011 05:02pm
kötél a kilincsre, és nyújtsd ki a lábad előre, így a felsőtested szabadon lóghat.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 7 2011 05:03pm
Quote (Epiphone @ Jan 7 2011 11:51pm)
na szóval most kb 1 hónapja szakítottam volt barátnőmmel, kb 2 éve jártunk.. lényeg a lényeg, megismertem egy gimis lányt, aki szörnyen édes és belehabarodtam pár nap alatt. 158 cm (:D), annyira cuki, hogy beszarás, olyan jól öltözik, nemigaz, hihetetlen tiszta az arca, és nagyon szép és aranyos szóval tényleg szerelmes lettem. megismerkedtünk, össze is jöttünk ezen a héten... egész pontosan tegnap. szóval vagyok olyan szerencsétlen balfasz, hogy összejöttem azzal a lánnyal, aki egy csapatban táncol a volt barátnőmmel és én ezt még tudtam is. ma volt edzésük és stella, (vagyis a mostani csajszi) közölte az exemmel, hogy járunk. erre dia (vagyis a régi csaj) bedobta a bőgést meg anyámkínját és jóformán kiutálták a csapatból miattam stellát, hogy mért jött velem össze, amikor tudta, hogy a dia nagy szerelme voltam/vagyok.. stella felhívott, elmondta az egészet és nem azt mondta, hogy hagyjuk a picsába, mert nem ér annyit, hogy összevesszen a barátnőivel meg pletykáljanak róla, hanem azt mondta, hogy eszébe se jutott, hogy szakítani akar, sőt megoldjuk a helyzetet! <tearing eyes here meg minden>. most megprbóálnék megfogalmazni valami izgalmasabb csattanót a sztori végére, de a lényeg, hogy annyira egymásba szerettünk pár nap alatt, hogy már a csaj a barátait is jóformán feladná értem, és ez eszméletlen jól esik. :')
köszönöm a két percet mindenki életéből, aki ezt elolvasta, nagyon boldog vagyok :)
szeretlek titeket :wub:


jöhetnek a képek
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 7 2011 05:04pm
valami hiányzik, várj...

ja igen, a pic.

btw gz stb
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 7 2011 05:04pm
igy ezek utan

KI A FASZT ERDEKEL A DRAMAI SZTORI
BESZELGESS ANYADDAL AZ TALAN MEGHALLGAT
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 7 2011 05:04pm
hol vannak a képek?

Quote (beni @ 8 Jan 2011 01:03)
jöhetnek a képek


és megint slowpoke voltam

aranyos kislánynak tűnik amúgy , de még csak 15 éves :DDDDD

This post was edited by lacoking on Jan 7 2011 05:05pm
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:04pm
mindjár adok képeket
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jan 7 2011 05:05pm
szép történet. Vedd feleségül
Go Back To Magyar Topic List
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll