Quote (Klontar @ 2 Jan 2011 18:12)
ty, rövid összegzésnek örülnék, h mit tehetek az ügy érdekében és njag miért rajtunk veri el aport?
Quote (Liliomtipro @ 2 Jan 2011 18:13)
tudtommal az oldal hivatalos nyelve angol.
nagyon this, főleg, h nem sprehenzálom a dajcsot.