d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Quake Live Kupa
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 11 2010 08:31am
egy büdös szót nem értettem abból amit írtál, de nekem most nincs időm sajnos játszani... tanulok :c
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 11 2010 09:19am
aszongya burgonya hogy o is indul, acca nem leven, ha fg-t nyerne szetosztja a tobbiek kozott
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 11 2010 10:48am
Quote (zsansaccount @ Dec 11 2010 03:31pm)
egy büdös szót nem értettem abból amit írtál, de nekem most nincs időm sajnos játszani... tanulok :c


tl;dr verzio: ha akarsz jaccani kveklajvot, akkor mondd azt, hogy akarsz jaccani kveklajvot
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Dec 11 2010 10:50am
Quote (Baleee @ Dec 11 2010 02:54pm)
ÉN




leszarom





:mellow:


én nem








































































































































































































































vagyis de, én is leszarom
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 11 2010 02:28pm
lol
jelentkezek.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 11 2010 03:22pm
valaki játszik velem kicsit?
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Dec 12 2010 02:49am
én is csatlakoznék ha lehet :)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 12 2010 03:57am
valaki nézze már meg aki fent van flisten hogy milyen emaillel regeltem rá :D

enaszabika acc
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 12 2010 01:19pm
bump
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 12 2010 01:20pm
tasziló
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll