d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Túrázzunk
Prev123422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 6 2010 08:40am
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2010 15:37)
Levonatoztunk 30 haverral tiszaújvárosba, kenuba szálltunk, és leeveztünk szegedig. best.


OMGOMGOMG
az mekkora win lehetett
Nyáron voltam vadvizi evezni ilyen sátrazásos dolog volt horvátországban, nem emlékszem már mi volt a neve a folyónak de elég n1 volt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2010 08:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 6 2010 03:40pm)
OMGOMGOMG
az mekkora win lehetett
Nyáron voltam vadvizi evezni ilyen sátrazásos dolog volt horvátországban, nem emlékszem már mi volt a neve a folyónak de elég n1 volt.


Ez kevésbé volt vadvizi :'D
Bár esténként hullámzott a sör. Sexelt mindekni mindenkivel, minden állomásnál szétittuk magunkat. Tiszsarófon geci jó kocsma volt. Egyébként végig, minden helyne besétáltunk a flauba, álom. 150 ft a pálesz(4cl), meg ilyenek. Kurva jó volt.(60kba fájt az egész)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 6 2010 08:48am
official turhazzunk topic

Quote (Vismajor @ Dec 6 2010 02:41am)
Ez kevésbé volt vadvizi :'D
Bár esténként hullámzott a sör. Sexelt mindekni mindenkivel, minden állomásnál szétittuk magunkat. Tiszsarófon geci jó kocsma volt. Egyébként végig, minden helyne besétáltunk a flauba, álom. 150 ft a pálesz(4cl), meg ilyenek. Kurva jó volt.(60kba fájt az egész)


pont ilyenen voltam tavaly nyaron, tiszatura, hatartol tokajig
persze total reszegen vegig

This post was edited by Coolface on Dec 6 2010 08:49am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 6 2010 09:02am
Quote (Vismajor @ Dec 6 2010 02:41pm)
Ez kevésbé volt vadvizi :'D
Bár esténként hullámzott a sör. Sexelt mindekni mindenkivel, minden állomásnál szétittuk magunkat. Tiszsarófon geci jó kocsma volt. Egyébként végig, minden helyne besétáltunk a flauba, álom. 150 ft a pálesz(4cl), meg ilyenek. Kurva jó volt.(60kba fájt az egész)


"Levonatoztunk 30 haverral tiszaújvárosba"

buzik!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 6 2010 09:04am
Quote (Rezs @ 6 Dec 2010 16:02)
"Levonatoztunk 30 haverral tiszaújvárosba"

buzik!


csodálom hogy senkinek nem tünt még fel :D
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 6 2010 09:04am
Quote (Rezs @ Dec 6 2010 03:02am)
"Levonatoztunk 30 haverral tiszaújvárosba"

buzik!


:lol:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 6 2010 09:18am
Quote (Baleee @ Dec 6 2010 01:11pm)
Nha ez most azért jutott eszembe, mert karácsonyra egy sátorral akar bátyám meglepni. Ez n1, mert nincs, csak hálózsákom és így legalább nyáron meg tavasszal majd tudok menni túrázni is, meg ha katasztrófavédelmes önkéntes melók összejönnek, akár ahhoz is jó lehet.

Szóval kellene nekem egy jó sátor, olyan 20ezer ft-os árkategóriában.


Olyan kellene, ami azért viszonylag strapabíró és inkább tavasz/őszi időt is elbírja. Gondolok itt a kisebb esőkre, szélre (ne fújja át/el), meg azért nem instant engedi át a hideget, nem is kell, hogy -40 fokig bírja, de azért valamennyit fogjon egy olyan időben is amikor kint csak olyan 15 fok körül van.. ^^

2-3 személyes pl.


Ezen kívül mivel official topic, lehet téma, hogy ki hova szokott menni túrázni esetleg milyen eszközei vannak, miben csalódott (eszköz, útvonal, hely, akármi), mi az amit ajánl másnak is.


Mehet búvárkodás, barlangászat is. Bringás túrázás. Hátizsákkal bakancsban Európa/M.o. körül..



Ha már itt tartunk, télen szokott valaki hegyekbe menni túrázni? Akár egy akár több naposra?
Karancsra idén is ki akarok menni majd, ha tudok többször is, amikor olyan -15 és -20 fok körül lesz a hőmérséklet a hegytetőn, mert az valami eszméletlen szép!


Cserkesz vagyok, ~14 eve turazok, taborozok, etc.

Mindigis valamilyen tesco gazdasagos satram van, csak arra kell figyelni, hogy valami strapabirobbat valasszal ki. Kibirtak az angol esoket, a magas tatrat, a hargitat, a fogarasi havasokat, az angol esoket 3 heten keresztul, a rpohadt nagy kanikulat, meg a minuszokat itthon, etc. nem kell valami varazslattos, atomdraga satrat venni.

neked a legjobb szerintem valami egyretegu iglu lenne.

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 6 2010 09:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Dec 2010 17:18)
Cserkesz vagyok, ~14 eve turazok, taborozok, etc.

Mindigis valamilyen tesco gazdasagos satram van, csak arra kell figyelni, hogy valami strapabirobbat valasszal ki. Kibirtak az angol esoket, a magas tatrat, a hargitat, a fogarasi havasokat, az angol esoket 3 heten keresztul, a rpohadt nagy kanikulat, meg a minuszokat itthon, etc. nem kell valami varazslattos, atomdraga satrat venni.

neked a legjobb szerintem valami egyretegu iglu lenne.


Én is abban gondolkodtam am. Meg, hogy be tecsóba. De ha már bátyám veszi és azt monnya 20k-ig elmegy, akkor vmi lyót kérek! :D


Én is amikor eddig sátraztam és kaptam kölcsönsátrat, az is ilyen iglu skin kb sima tecsós volt, igazából 1 gondom volt vele, a szél vitte volna a francba el, mert olyan szar volt a merevítőpálca ami volt hozzá..
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 6 2010 10:43am
horgászni szoktam tescos sátorral

amúgy haveromnak van komoly sátorkája , asszem 25ért vette , volt egy olyan buli , zsóryba , hogy egy 100 kilós emberke beleesett , de nemhogy nem szakadt el , hanem amikor felállt, visszaállt teljesen eredetibe :D reggelre meg is viccelték szegényt , mert a bográcstól kezdve a kempingágyon keresztül mindent rápakoltak neki viccből a sátorra :) ja és esőt és szelet is jól bírja , mert voltunk már vele horgászni is , majd ha fent lesz msnen vagy valami akkor megkérdezem tőle ,hogy pontosan milyen sátorrol is van szó
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 6 2010 10:50am
decathlon-ban jók vannak, ott nézz körül mindenképp sztem, enyém is onnan van és jól bírja (nem az a kibaszom és kinyílik, hanem a hajlított merevítős)
Go Back To Magyar Topic List
Prev123422Next
Add Reply New Topic New Poll