d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óóóó Szülinapom Van! :p
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 26 2010 04:08pm
Quote (Salvador @ 27 Oct 2010 00:06)
jolvan na :(

ok.

...

na menj...:P  :(

Köszönöm szépen ^.^


bazmeg legalább pmeltél volna és nyitok neked.
na mind1.igy marad a failgz
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 26 2010 04:09pm
Quote (RedBlueDevils @ Oct 27 2010 12:08am)
bazmeg legalább pmeltél volna és nyitok neked.
na mind1.igy marad a failgz


de hisz nemis ismerlek :(

majd legközelebb! :)

am ty :P
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 04:10pm
Quote (Salvador @ Oct 26 2010 10:06pm)
jolvan na :(

ok.

...

na menj...:P  :(

Köszönöm szépen ^.^


ha már ugyis itt vagy, mint becsületes multi, legalább ne bolddal irj könyörgöm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 26 2010 04:10pm
Isten éltessen! :)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 26 2010 04:11pm
HáBé
de magadnak nyitni gecinagy fail
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 26 2010 04:11pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

reméljük az utolsó
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 26 2010 04:11pm
Quote (sylke @ Oct 27 2010 12:10am)
ha már ugyis itt vagy, mint becsületes multi, legalább ne bolddal irj könyörgöm


Nekem tetszik a bold....mi vele a probléma? :S
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 04:11pm
Quote (Salvador @ Oct 26 2010 10:11pm)
Nekem tetszik a bold....mi vele a probléma? :S


nesze neked edit
hb.

This post was edited by sylke on Oct 26 2010 04:13pm
Member
Posts: 9,136
Joined: Jan 29 2008
Gold: 1,992.00
Oct 26 2010 04:12pm
Quote (sylke @ Oct 26 2010 11:11pm)
jolvan bazdmeg én megprobáltam kedves lenni
dögölj meg


:rofl:

Hb :)
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 26 2010 04:12pm
Quote (sylke @ Oct 27 2010 12:11am)
jolvan bazdmeg én megprobáltam kedves lenni
dögölj meg


jolvan abba hagyom,ha idegesit csak komolyan nemértem ,hogy mi vele a baj... ha így kérdezem választ adsz a kérdésemre?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll