Quote (xGurke @ Oct 24 2010 03:46am)
Ádám: büdös raszta
en is szeretlek
Quote (Zewa @ Oct 24 2010 03:46am)
sírjon csak
takarodj
Quote (Zewa @ Oct 24 2010 03:47am)
merni merek csak kurvára nincs rá indítékom
idok
fogalmazz mar normalisan te szerencsetlen
This post was edited by Locy on Oct 24 2010 10:03am