d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nehezítsünk
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 2 2010 05:53am
Én értem. Jozef független esetekről beszél.
  • 2 eni --> 1 eni
  • 1 eni --> 0 eni --> 1 eni

a második esetben pedig nem volt soha egyszerre 2 enigma a birtokodban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2010 05:54am
Quote (josheide @ Oct 2 2010 11:53am)
Én értem. Jozef független esetekről beszél.
  • 2 eni --> 1 eni
  • 1 eni --> 0 eni --> 1 eni

a második esetben pedig nem volt soha egyszerre 2 enigma a birtokodban


de a "sosem volt két enid" állitás nem igaz
mert volt 2 enid, csak nem egyazon idöben
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 2 2010 06:04am
Quote (sylke @ 2 Oct 2010 13:54)
de a "sosem volt két enid" állitás nem igaz
mert volt 2 enid, csak nem egyazon idöben


Akkor rosszul fejezte ki magát.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2010 06:05am
Quote (josheide @ 2 Oct 2010 13:04)
Akkor rosszul fejezte ki magát.


Egyszerűen csak értelmetlen a mondat. :C
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 2 2010 06:09am
nem tudom miről vanszó
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2010 06:10am
Quote (szabika @ 2 Oct 2010 13:09)
nem tudom miről vanszó


nincs két accom, nem is volt soha két accom, de nehezítsünk. Volt két enid, egyik elpuffolt, volt két enid, van egy enid. Volt egy enid, elpuffolt, raktál ki másik enit, volt egy enid, van egy enid, sosem volt két enid, szia :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2010 06:13am
Quote (josheide @ Oct 2 2010 12:04pm)
Akkor rosszul fejezte ki magát.


igazábol, egy kibaszott szar hasonlattal akarta bizonyitani az amugy is kibaszott nagy baromságát.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 2 2010 06:14am
Quote (Smat @ Oct 2 2010 01:05pm)
Egyszerűen csak értelmetlen a mondat. :C


elolvastam, nem az
értelmes csak bugyuta hasonlat
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2010 06:16am
Quote (szabika @ Oct 2 2010 12:14pm)
elolvastam, nem az
értelmes csak bugyuta hasonlat


mit vársz egy olyantol, aki napi 10 orában a szalag mellett áll és már a haza uton a jspt bámulja, hátha akad 1 ember aki nem küldi el az édesjoanyjába
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 2 2010 06:51am
hetente kétszer bejön és nyit egy topicot amit senki sem ért, lehet bele försztölni meg spammolni, olyan kár ezen rágódni

a mondattani elemzés juzuf esetén meg amúgy is lehetetlen volt, eddig is.

This post was edited by jarabekg on Oct 2 2010 06:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll