☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Jano > Ty A Blockot
Prev
1
2
3
4
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1945
Replies: 118
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#11
Oct 1 2010 03:45am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 11:43am)
tudom is én mi volt, de biztos helyesen tetted, kutyák mind..
megszólalt az evolúciós selejt
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#12
Oct 1 2010 03:46am
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 11:45)
megszólalt az evolúciós selejt
csóváld csak a farkad ^^
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#13
Oct 1 2010 03:46am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 09:43am)
tudom is én mi volt, de biztos helyesen tetted, kutyák mind..
te figyelj már
elöbb volt 2 enim, most meg nincs 2 enim
ez hogy lehet?
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#14
Oct 1 2010 03:46am
Quote (Oberon_os @ Oct 1 2010 09:43am)
SZILVÁSGOMBÓC, MI? :DDDDDDDD
WUT?
Quote (Saenchai @ Oct 1 2010 09:45am)
megszólalt az evolúciós selejt
w8
hozok popcornt
This post was edited by harcikacsa17 on Oct 1 2010 03:47am
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#15
Oct 1 2010 03:47am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:46)
csóváld csak a farkad ^^
^^
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#16
Oct 1 2010 03:47am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 11:46)
te figyelj már
elöbb volt 2 enim, most meg nincs 2 enim
ez hogy lehet?
látom leragadtál.. fáj?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#17
Oct 1 2010 03:47am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 11:46am)
csóváld csak a farkad ^^
megsúgom,hogy nekem
semmi
közöm az egészhez,bár jó lett volna ha beszállok a bizniszbe,aztán tudom szórni a másfél milliókat
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#18
Oct 1 2010 03:48am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:47)
látom leragadtál.. fáj?
..
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#19
Oct 1 2010 03:48am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 09:47am)
látom leragadtál.. fáj?
yy, mindig fáj amikor eszembe jut az a quote
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#20
Oct 1 2010 03:48am
ezt se tudom micsoda
de őszintén a balfék hekkelések már nem is érdekelnek
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact