Quote (fene_vad @ Sep 22 2010 08:32pm)
olvasd el meg egyszer a feladatot Einstein.
kurvára elolvastam eke, ha kidobod a fos követ a léggömbből akkor az a kő lefelé esik, a dobás pillanatától kezdve kurvára mind1 h a léggömb mit csinál, az adott kezdőmagasságából elkezd zuhanni a kő lefelé. Jézusom...
Vagy rosszul van megfogalmazva a feladat vagy nem tudod leírni rendesen ami a kérdés. De a megoldásom jó.