d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev123427Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 04:47pm
remélem nem gondoltad komolyan hogy adunk neked ingyen bármit is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 16 2010 04:47pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:43)
pontosan, de látom itt ilyen kedvesek a magyarok, jóféle fogadtatás..


Ha neadjisten tényleg nem lennél multi idővel úgyis támogatni fogunk. De ennek az esélye, hogy reálisak legyünk minimális.
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 04:48pm
Quote (Anamy @ Aug 17 2010 12:45am)
de ő legalább tud írni


köszi:D kapsz ezért egy sört^^
öhh nem látom lényegét a multinak, h vki már régebb óta ittvan mért kérne ilyet? úgyse kap semmi értékest itt, csak ilyen induló cuccokat, legalábbis én ígygondolom:D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 04:48pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:48)
köszi:D kapsz ezért egy sört^^
öhh nem látom lényegét a multinak, h vki már régebb óta ittvan mért kérne ilyet? úgyse kap semmi értékest itt, csak ilyen induló cuccokat, legalábbis én ígygondolom:D


this

semmi értelme multizni...

szija fro

This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 04:49pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 16 2010 04:50pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:48)
köszi:D kapsz ezért egy sört^^
öhh nem látom lényegét a multinak, h vki már régebb óta ittvan mért kérne ilyet? úgyse kap semmi értékest itt, csak ilyen induló cuccokat, legalábbis én ígygondolom:D


Ő még fiatalkorú, ne adj neki sört.
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 04:52pm
Quote (bbaallaaggee @ Aug 17 2010 12:47am)
remélem nem gondoltad komolyan hogy adunk neked ingyen bármit is


Én 6netről jöttem, ahol a kezdőket mindenki segítette, pl énis. De látom itt nem ez a helyzet.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 04:52pm
jólvan öcsi vagy nagyon jól tolod, vagy tényleg új vagy itt

ha az első, hajá mek

ha a második, akkor üdv a fórumon. hint: ne kéregess, mert megutálnak

valaki linkelje be neki a newbie guidot

Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:52)
Én 6netről jöttem, ahol a kezdőket mindenki segítette, pl énis. De látom itt nem ez a helyzet.


magyarisztánban mire számítottál? :D

ha csak egy kicsit is tahó vagy, akkor bírni fogod a subot

jó szórakozást

Quote (josheide @ 17 Aug 2010 00:53)


kösz erre gondoltam

olvasd el jó alaposan :D

This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 04:54pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 04:53pm
Quote (TimeMaker @ 16 Aug 2010 23:48)
köszi:D kapsz ezért egy sört^^
öhh nem látom lényegét a multinak, h vki már régebb óta ittvan mért kérne ilyet? úgyse kap semmi értékest itt, csak ilyen induló cuccokat, legalábbis én ígygondolom:D


trollin' at its finest, brothers
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 04:54pm
Quote (josheide @ Aug 17 2010 12:50am)
Ő még fiatalkorú, ne adj neki sört.


Jah oks :)) akk megiszom én =D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123427Next
Closed New Topic New Poll