jólvan öcsi vagy nagyon jól tolod, vagy tényleg új vagy itt
ha az első, hajá mek
ha a második, akkor üdv a fórumon. hint: ne kéregess, mert megutálnak
valaki linkelje be neki a newbie guidot
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:52)
Én 6netről jöttem, ahol a kezdőket mindenki segítette, pl énis. De látom itt nem ez a helyzet.
magyarisztánban mire számítottál?

ha csak egy kicsit is tahó vagy, akkor bírni fogod a subot
jó szórakozást
Quote (josheide @ 17 Aug 2010 00:53)
kösz erre gondoltam
olvasd el jó alaposan
This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 04:54pm