d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev123418Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 10 2010 01:58pm
papucs ofc
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 10 2010 01:58pm
sztem 1 normálisan kinéző szandál jó amugy én nem szeretem. és postolj képet a volt csajodról!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2010 01:58pm
Quote (born2fxxk @ Jun 10 2010 09:55pm)
fehérzokni+szandál=win


mintás zokni+ szandál=win
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 10 2010 01:58pm
Szerintem igen.
Bár ha lány lennék akkor nem hiszem.

Ezek eléggé bejönnek, de csak a női lábakon. ^^
Member
Posts: 6,178
Joined: Dec 21 2006
Gold: 22.50
Jun 10 2010 01:59pm
Ízlések és pofonok, jól mondja Fezmin... Részemről inkább papucs, de mondjuk szerintem Görögo.-ba simán helytálló a szandáll. Én a Ciki-re szavaztam, viszont nem olvastam előtte.^^ Görögbe nem az, imo és amúgy is ha neked kényelmes és hűs, jó érzést nyújt, akkor ki nem szarja le? Mit foglalkozol mások véleményével ilyen téren...^^ !?
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jun 10 2010 01:59pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 01:59pm
ciki.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:00pm
Quote (Norless @ Jun 10 2010 09:59pm)
Ízlések és pofonok, jól mondja Fezmin... Részemről inkább papucs, de mondjuk szerintem Görögo.-ba simán helytálló a szandáll. Én a Ciki-re szavaztam, viszont nem olvastam előtte.^^ Görögbe nem az, imo és amúgy is ha neked kényelmes és hűs, jó érzést nyújt, akkor ki nem szarja le? Mit foglalkozol mások véleményével ilyen téren...^^  !?


ja, de nagyon meglepődtem h sokan cikinek találják és majd itthon lehet felejtős lesz

Quote (Sanyika @ Jun 10 2010 09:58pm)
sztem 1 normálisan kinéző szandál jó amugy én nem szeretem. és postolj képet a volt csajodról!


még 1ütt vagyunk
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:01pm
Engem nagyon nehéz lenne rábeszélni arra, hogy szandált vegyek fel, valamiért kurva bénának tartom főleg férfiakon. Van egy pár akinek tűrhetően áll a túrás, mountexben kapható cucc de alapvetően zárt cipő ftw.

az utcán hordott papucs is ebbe a kategóriába esik
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 10 2010 02:01pm
görögben szerintem nem ciki
Go Back To Magyar Topic List
Prev123418Next
Add Reply New Topic New Poll