Quote (Norless @ Jun 10 2010 09:59pm)
Ízlések és pofonok, jól mondja Fezmin... Részemről inkább papucs, de mondjuk szerintem Görögo.-ba simán helytálló a szandáll. Én a Ciki-re szavaztam, viszont nem olvastam előtte.^^ Görögbe nem az, imo és amúgy is ha neked kényelmes és hűs, jó érzést nyújt, akkor ki nem szarja le? Mit foglalkozol mások véleményével ilyen téren...^^ !?
ja, de nagyon meglepődtem h sokan cikinek találják és majd itthon lehet felejtős lesz
Quote (Sanyika @ Jun 10 2010 09:58pm)
sztem 1 normálisan kinéző szandál jó amugy én nem szeretem. és postolj képet a volt csajodról!
még 1ütt vagyunk