d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev123421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 5 2010 10:46am
Quote (lacketto @ 5 Jun 2010 17:44)
shitmaster 51


így van. itt egy kis előzetes.

Quote (lacketto @ 1 Jun 2010 10:03)
lacketto üzenete (10:41):
elkezdtem nézni a shitmastert.

vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:41):
hm.
lacketto üzenete (10:41):
egy egész valallhato csaj

lacketto üzenete (10:41):
és a saját szarát nyalogatja

vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:42):
hát mit hittél
vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:42):
gusztustalankodni csak a csúnyák gustustalankodnak?
lacketto üzenete (10:43):
biztam benne

vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:43):
:D
lacketto üzenete (10:44):
jovan

lacketto üzenete (10:44):
erre jön egy faszi

lacketto üzenete (10:44):
és ráveri a szarra

lacketto üzenete (10:44):
hát gyonyoru

vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:44):
:D:D
lacketto üzenete (10:44):
ok

lacketto üzenete (10:44):
a masodik csaj magyar

lacketto üzenete (10:44):
na ezt a jelenetet nem pörgetem végig

vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:44):
\o/
lacketto üzenete (10:49):
szeretnéd hogy kakiljak neked egyet, igen?

lacketto üzenete (10:50):
nagyon szeretnéd hogy szarjak egy jót?

lacketto üzenete (10:50):
akkor gyere

lacketto üzenete (10:50):
szarok neked

lacketto üzenete (10:50):
odadob egy bugyit a csajnak

lacketto üzenete (10:50):
mit akarsz? hogy ebbe szarjak
lacketto üzenete (10:50):
hm te kis perverz
lacketto üzenete (10:51):
nyomok neked egy kis kakit, jó?
lacketto üzenete (10:51):
anyád...
lacketto üzenete (10:52):
hát ebbe mégis belepörgetek

vilagura@citromail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete (10:52):
xd
lacketto üzenete (10:53):
ah van még egy kicsi neked raktáron
lacketto üzenete (10:53):
és kitol egy harminc centis szart
lacketto üzenete (10:56):
huzd szét a segged
lacketto üzenete (10:56):
huzzad a segged
lacketto üzenete (10:56):
de nem huzod a kurva anyádat huzd már mélyebben a lyukad mellett
lacketto üzenete (10:56):
xDDDDDDDDDDDDDDDD
lacketto üzenete (10:57):
tartsd a kezed nehogy leessen a kaka
lacketto üzenete (10:58):
nem kell a tövénél fogni bazmeg, lejjebb fogd


ontopik: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40541995&f=129
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 5 2010 10:46am
Quote (josheide @ Jun 5 2010 05:45pm)
pff és még válogat is


:D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 5 2010 11:13am
szerintem van erre topik
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
Jun 5 2010 11:47am
human pentidelence v hogy kell irni xd
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2010 11:49am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 5 2010 11:55am
Quote (Helldrinker @ Jun 5 2010 06:47pm)
human pentidelence v hogy kell irni xd


centipede te retard
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 5 2010 11:55am
Quote (Helldrinker @ 5 Jun 2010 19:47)
human pentidelence v hogy kell irni xd


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 5 2010 11:55am
Boroka - Dreamstash
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2010 11:56am
van egy filmes topic ami pont erről szól
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2010 11:57am
Quote (Helldrinker @ 5 Jun 2010 19:47)
human pentidelence v hogy kell irni xd


Go Back To Magyar Topic List
Prev123421Next
Add Reply New Topic New Poll