d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev123411Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 24 2010 01:46pm
DO WANT
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:46pm
Quote (lacketto @ May 24 2010 09:45pm)
konkrétan merre leszel?


konkrétan az ikea mellett valahol :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 24 2010 01:46pm
Quote (xGurke @ May 24 2010 08:45pm)
mivel beni 50k-ját irl ünnepeljük, ezért össze fogunk futni mindenképp :D (remélem)


akkor melyik napra időzítsem?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2010 01:46pm
keblemre haver
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 24 2010 01:46pm
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 21:46)
konkrétan az ikea mellett valahol :D


csöveskedsz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:46pm
Quote (beni @ May 24 2010 09:46pm)
akkor melyik napra időzítsem?


nem tudom,de addig kusojá csak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 01:46pm
Quote (beni @ May 24 2010 07:46pm)
akkor melyik napra időzítsem?


szerda/csütörtök?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:47pm
Quote (sunnymarcell @ May 24 2010 09:46pm)
csöveskedsz


de azért szerintem te is érzed,hogy téged nem érint ez a topic
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 01:47pm
ha egyegy facepalm beszólás után ott is betudsz vágni odaillő képet, akkor OFC TALÁLKOZZUNK


Quote (Saenchai @ May 24 2010 07:46pm)
konkrétan az ikea mellett valahol :D



budapesten 2 ikea van :C

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 24 2010 01:48pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 24 2010 01:48pm
Quote (xGurke @ May 24 2010 08:46pm)
szerda/csütörtök?


nekem yo
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Closed New Topic New Poll