Quote (TeXxas @ 9 May 2010 14:55)
Tegyük fel el akarok adni valamit, mondjuk egy számítógépes vagyakár Playstation játékot... nagyon nehéz ilyesmit lebonyolítani?
És ha valaki megveszi, feladom postán vagy wat ^^
Nem hiszem, hogy megéri. Mármint nem fizetnek érte túl sokat, rengeteg a macera, te állod a postaköltséget.
Szerintem könnyebb simán fgt venni.