d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev123472Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Apr 1 2010 04:07pm
Quote (sunnymarcell @ 1 Apr 2010 23:46)
nem pókerezek, néha élőben a bátyáimmal


ezt a mondatot én nem értem.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 1 2010 04:10pm
úgylátom eredményes volt az 1:100 ring , vagy nem onnan a +6k ? ^^
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 1 2010 04:12pm
Quote (lacoking @ Apr 1 2010 11:10pm)
úgylátom eredményes volt az 1:100 ring , vagy nem onnan a +6k ? ^^


Numanchi has sent you 11,400.00 Forum Gold. You started with 5,992.00 Forum Gold, and your new Forum Gold amount is 17,392.00.
Numanchi commented: ring cash
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 1 2010 04:13pm
vki elmagyarázná röviden hogy működik a jsp-s poker?
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 1 2010 04:14pm
Quote (Flutter @ 2 Apr 2010 00:12)
Numanchi has sent you 11,400.00 Forum Gold. You started with 5,992.00 Forum Gold, and your new Forum Gold amount is 17,392.00.
Numanchi commented: ring cash


álat ^^

én is gondolkodtam , hogy beszálljak , de aztán úgy döntöttem hogy nem ^^ ha lett volna vagy 5k-m akkor tuti beszállok
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 1 2010 04:19pm
Örülök a topiknak! ^_^

90 fg-vel kezdtem ~3 napja és megvan a namechange + 2.1k fg :cheers:

Rl max 1-2k forint haverokkal, de jsp poker fun.

Amúgy gz, néztem azt a ringet és ügyik voltatok mindketten!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Apr 1 2010 04:20pm
én vagyok a legjobb pókeres
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 1 2010 04:21pm
Quote (TeXxas @ Apr 1 2010 11:19pm)
Örülök a topiknak! ^_^

90 fg-vel kezdtem ~3 napja és megvan a namechange + 2.1k fg :cheers:

Rl max 1-2k forint haverokkal, de jsp poker fun.

Amúgy gz, néztem azt a ringet és ügyik voltatok mindketten!


szevasz greenfag
takarodj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2010 04:21pm
Quote (TeXxas @ Apr 1 2010 10:19pm)
Örülök a topiknak! ^_^

90 fg-vel kezdtem ~3 napja és megvan a namechange + 2.1k fg :cheers:

Rl max 1-2k forint haverokkal, de jsp poker fun.

Amúgy gz, néztem azt a ringet és ügyik voltatok mindketten!


degreez
ja nem, ez greenfag

This post was edited by xGurke on Apr 1 2010 04:23pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 1 2010 04:23pm
kb. két órája néztem a goldlogom, és nézem, hogy durexplay donatelt nekem 50 fg-t

és rájöttem, h degreez donatelt nekem, hogy össze tudjam állítani a palámat

tehát ez biztos indok, hogy degreez = durexplay

Quote (fleSs @ Apr 1 2010 11:07pm)
ezt a mondatot én nem értem.


pedig nem olyan nehéz

This post was edited by sunnymarcell on Apr 1 2010 04:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123472Next
Closed New Topic New Poll