d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Legyen A Barátom :(
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 19 2010 05:21am
stipistopi, irl_jozef
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 19 2010 05:32am
Quote (swe_jozef @ Mar 19 2010 11:40am)
különben anyukámmal kell elmennem sörözni :(


hi multi
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Mar 19 2010 05:44am
usd_josef here :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 19 2010 05:51am
Quote (swe_jozef @ Mar 19 2010 11:40am)
különben anyukámmal kell elmennem sörözni :(


:D
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2010 06:06am
gyere_sorozni_jozef :DDDD
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
Mar 19 2010 10:54am
where are you from?
miskolci akkor talizhatunk xd
de csak ha nem vagy ellenére annak hogy el van törve a kezem meg az egyik lábam .... köcsög katonák rájuk gyújtom a laktanyát xd
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2010 10:54am
Quote (Helldrinker @ Mar 19 2010 04:54pm)
where are you from?
miskolci akkor talizhatunk xd
de csak ha nem vagy ellenére annak hogy el van törve a kezem meg az egyik lábam .... köcsög katonák rájuk gyújtom a laktanyát xd


megcsalsz? :(
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 19 2010 10:55am
XD én megyek haverokkal
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Mar 19 2010 10:56am
sry...
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 10:56am
Quote (swe_jozef @ Mar 19 2010 10:43am)
jól van te szerencsétlen

2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): swe_jozef, Ad4mz

oks

te mondod ?: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll