d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
Prev123418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 09:18am
Quote (pocahontas @ Mar 13 2010 04:17pm)
én igen :D
és jó
meg most néztem a Kontrollt, nekem magyar filmben a kedvenc. nem kommersz, inkább művész.


a film első fele télleg n1
a második meg igen "művészi" lett
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 13 2010 09:19am
Quote (pocahontas @ 13 Mar 2010 16:17)
a moszkvatéren sírtam :D
pozitív értelemben


legjobb magyar film.

/ kontroll is nagyon ütős, bár eléggé elvont.

This post was edited by Nerz8 on Mar 13 2010 09:20am
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Mar 13 2010 09:20am
Quote (Nerz8 @ 13 Mar 2010 16:19)
legjobb magyar film.


én vagy 20szor láttam
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:21am
Quote (Saenchai @ Mar 13 2010 04:15pm)
szerintem az inkább scarface


es tenyleg :D

Quote (szabika @ Mar 13 2010 04:16pm)
erre próbáltam valamit írni de nem ment, mert ez annyira
:mellow:


meg is van itthon, a tortenetet is tudom nagyabbol, sztem meg reszleteket is lattam belole de egyben sosem lattam az egeszet

de pont erre van a topic, ezert a kommentedert tuti hogy megnezem legalabb egyszer
:D

This post was edited by Fej on Mar 13 2010 09:21am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 09:22am
Quote (Fej @ Mar 13 2010 04:21pm)
es tenyleg :D



meg is van itthon, a tortenetet is tudom nagyabbol, sztem meg reszleteket is lattam belole de egyben sosem lattam az egeszet

de pont erre van a topic, ezert a kommentedert tuti hogy megnezem legalabb egyszer,
:D


nem bánod meg ^_^
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:22am
Scare? O.o
egyébként a nagy része tényleg alapmű, tudnék még hozzátenni csak lustavagyok filmcímek előkaparására
hm
mongyuk "A gépész" elég jó

Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 13 2010 04:23pm)
ezek kozul lattam a ponyvaregenyt es a rettenthetetlent. gyuruk urat nem neztem vegig mert kibaszott hosszu es unalmas/szar

alulkulturalt vagyok? :(


nem jellemeznélek mert megsértődsz

This post was edited by fahrii on Mar 13 2010 09:25am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 13 2010 09:23am
Quote (Fej @ Mar 13 2010 04:11pm)
Ad4mz ihlette a topicot aki ma latta eloszor a scarefacet, OMG! :D

Szoval a topic lenyege az lenne, hogy sorolj fel 10 olyan orokzold filmet ami szamodra nagyon kedves es szerinted mindenkinek latnia kell, legalabb egyszer.

Kezdem is:

Keresztapa triologia
Lord of the rings triologia
Ponyvaregeny
Rettenthetetlen
Casino
Nagymenok
T 1-2
Egy asszony illata
Forest Gump
Scareface :D

Persze ennel joval tobbet is tudnek irni amirol azt gondolom, hogy alapmu de az egyszeruseg kedveert kezdesnek 10-et irtam, ha gondolod Te irj kevesebbet vagy akar tobbet, a lenyeg hogy szerinted az adott film tenyleg etalon, kihagyhatatlan legyen.


ezek kozul lattam a ponyvaregenyt es a rettenthetetlent. gyuruk urat nem neztem vegig mert kibaszott hosszu es unalmas/szar

alulkulturalt vagyok? :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 13 2010 09:24am
Quote (pocahontas @ 13 Mar 2010 16:20)
én vagy 20szor láttam


én is legalább :~)
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Mar 13 2010 09:24am
Quote (fahrii @ 13 Mar 2010 16:22)
Scare? O.o
egyébként a nagy része tényleg alapmű, tudnék még hozzátenni csak lustavagyok filmcímek előkaparására
hm
mongyuk "A gépész" elég jó


vouch! az is elvont film, de a christian bale kb 30 kiló benne vasággyal együtt.



This post was edited by pocahontas on Mar 13 2010 09:24am
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Mar 13 2010 09:25am
Quote (pocahontas @ 13 Mar 2010 16:24)
vouch! az is elvont film, de a christian bale kb 30 kiló benne vasággyal együtt.

http://www.empireonline.com/images/features/buffed-up-actors/christian-bale-batman-begins.jpg


az durva :O
Go Back To Magyar Topic List
Prev123418Next
Add Reply New Topic New Poll