d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 18 2010 05:49pm
post pic
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 18 2010 05:49pm
írd meg neki,hogy kusolyál
azt le van tudva
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 18 2010 05:50pm
Quote (Saenchai @ Jan 19 2010 12:49am)
írd meg neki,hogy kusolyál
azt le van tudva


myvip
bán viktória
gl.

jahopp, nem is téged kellett volna kvattőlni
nem baj, te úgy is troll vagy

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 18 2010 05:50pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 05:50pm
Quote (Saenchai @ 19 Jan 2010 00:49)
írd meg neki,hogy kusolyál
azt le van tudva


az nem lenne túl diplomatikus de " szétbasznám a fejét ". Jó tudni hogy ez az érzés kölcsönös :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 18 2010 05:51pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 19 2010 12:50am)
myvip
bán viktória
gl.


wrong quote

Quote (Taszilo.^ @ Jan 19 2010 12:50am)
myvip
bán viktória
gl.

jahopp, nem is téged kellett volna kvattőlni
nem baj, te úgy is troll vagy


BALFASZ

This post was edited by Megas_heroes on Jan 18 2010 05:51pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 18 2010 05:51pm
[QUOTE=Megas_heroes,Jan 19 2010 12:51am]wrong quote[/QUOTE

vs

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 19 2010 12:50am

epic win
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jan 18 2010 05:51pm
Mit érdekel az téged, ha összekap a barátjával? vesszen össze a családjával is meg az egész világgal. Nehogy már a saját szoc.kapcsolatainak állapotával fenyegssen téged vagy épp tartson sakkba, lol ne bohóckodj. Csuklóból töröltem volna a levelét.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 18 2010 05:52pm
Quote (beni @ Jan 18 2010 11:44pm)
anyád majd összeveri őket ha visszapofáznak


bazdmeg :DDDDDDDDDDDDDD
a többi postot már el se olvasom ;D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 18 2010 05:52pm
[QUOTE=Taszilo.^,Jan 19 2010 12:51am][QUOTE=Megas_heroes,Jan 19 2010 12:51am]wrong quote[/QUOTE

vs

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 19 2010 12:50am

epic win[/QUOTE]

nub vagy
nincs mit tenni :(
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 18 2010 05:54pm
[QUOTE=Megas_heroes,Jan 19 2010 12:52am][QUOTE=Taszilo.^,Jan 19 2010 12:51am][QUOTE=Megas_heroes,Jan 19 2010 12:51am]wrong quote[/QUOTE

vs

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 19 2010 12:50am

epic win[/QUOTE]

nub vagy
nincs mit tenni :([/QUOTE]

(y)
bán viktória
pörgessed a myvipedet, oszt nyomasd a piceket
Go Back To Magyar Topic List
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll