☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Farki Kutyaja Meleg
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 760
Replies: 31
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#11
Dec 26 2009 12:14pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 26 2009 07:07pm)
meshel egyhuzamban ejfeltol reggel 9ig honoztunk
bezzeg o birja a gyurodest
mesh se normális, hogy veled játszik
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#12
Dec 26 2009 12:14pm
Quote (GoldmannGyorgyTer @ Dec 26 2009 07:13pm)
:~(
:')
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#13
Dec 26 2009 12:15pm
Quote (beni @ Dec 26 2009 07:14pm)
mesh se normális, hogy veled játszik
ok
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#14
Dec 26 2009 12:16pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 26 2009 07:15pm)
ok
nepszerusitem egy kicsit a topikot a kepeddel
http://i49.tinypic.com/jhubd5.jpg
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#15
Dec 26 2009 12:18pm
Quote (beni @ Dec 26 2009 06:14pm)
mesh se normális, hogy veled játszik
én is ezt mondtam neki
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#16
Dec 26 2009 12:20pm
épp elvesztettünk egy 5v5 fightot, rici rikivel van
"rici miért nem smokeolsz?"
"mindig elfelejtem használni"
ehhez muszáj kikapcsolódnom egy kicsit.
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#17
Dec 26 2009 12:20pm
Quote (farki @ Dec 26 2009 07:20pm)
épp elvesztettünk egy 5v5 fightot, rici rikivel van
"rici miért nem smokeolsz?"
"mindig elfelejtem használni"
ehhez muszáj kikapcsolódnom egy kicsit.
mesh bánt lóóól
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#18
Dec 26 2009 12:21pm
http://www.heroesofnewerth.com/player_stats.php?aid=946639
de talaltam egy ilyet : D
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#19
Dec 26 2009 12:21pm
menjetek már inni a halál faszára innen valami vendéglátó ipari egységbe...
GoldmannGyorgyTer
Banned
Posts: 46
Joined: Dec 22 2009
Gold
:
0.00
#20
Dec 26 2009 12:22pm
Quote (beni @ Dec 26 2009 07:14pm)
mesh se normális, hogy veled játszik
csak ő tud fentmaradni hajnalig, senki más nem bírja addig. noobok!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact