d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lóóóóóóóóóóóóóóóóóól > és é Vagyok A Locked
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 26 2009 07:21am
Quote (Vismajor @ 26 Dec 2009 14:18)
mennyi wannabe, jézusom


nem bírtam kihagyni.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 26 2009 07:25am
Quote (Nerz8 @ Dec 26 2009 03:21pm)
nem bírtam kihagyni.


successfully trolld
Member
Posts: 63
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.00
Dec 26 2009 07:28am
Quote (Saenchai @ Dec 26 2009 01:25pm)
successfully trolld


Quote (Nerz8 @ Dec 26 2009 01:21pm)
nem bírtam kihagyni.


:DDD
állatok vagytok
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 26 2009 07:29am
Quote (Saenchai @ 26 Dec 2009 14:25)
successfully trolld


they see me trollin'

Quote (OberonandNorina @ 26 Dec 2009 14:28)
:DDD
állatok vagytok


te ki vagy MI

This post was edited by Nerz8 on Dec 26 2009 07:30am
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 07:36am
majd kaptok warnt nnem szép dolog
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 26 2009 09:16am
Durva. Vicces hogy 1-2 hét leforgása alatt több probléma is volt vele, és még mindig nem locked, míg Te azonnal megkaptad, proof nélkül. Egyszerűen hihetetlen.
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 09:31am
Quote (Oberon_os @ 26 Dec 2009 16:16)
Durva. Vicces hogy 1-2 hét leforgása alatt több probléma is volt vele, és még mindig nem locked, míg Te azonnal megkaptad, proof nélkül. Egyszerűen hihetetlen.


ez annyira ez, h nagyon ez^^^^^^^^
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 26 2009 09:37am
Quote (Oberon_os @ 26 Dec 2009 16:16)
Durva. Vicces hogy 1-2 hét leforgása alatt több probléma is volt vele, és még mindig nem locked, míg Te azonnal megkaptad, proof nélkül. Egyszerűen hihetetlen.


Gondolom a 40 % warn miatt nem nagyon igyekeztek elhinni kem sztoriját, vagy egyszerüen csak leszarták, megnézed másik medi pl azt irta be a SA-ba hogy nyilvánvaloan scamm nem kell a mellébeszélés .
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 09:43am
Quote (palacsinta @ 26 Dec 2009 16:37)
Gondolom a  40 % warn miatt nem nagyon igyekeztek elhinni kem sztoriját, vagy egyszerüen csak leszarták, megnézed másik medi pl azt irta be a SA-ba hogy nyilvánvaloan scamm nem kell a mellébeszélés .


ja és 10 sec alatt el is olvasott/meg is nézett mindent
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Dec 26 2009 09:48am
Quote (palacsinta @ Dec 26 2009 04:37pm)
Gondolom a 40 % warn miatt nem nagyon igyekeztek elhinni kem sztoriját, vagy egyszerüen csak leszarták, megnézed másik medi pl azt irta be a SA-ba hogy nyilvánvaloan scamm nem kell a mellébeszélés .


ez mind szép de warnak semmi köze a dologhoz mert másért kapta xd pl spammért stb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll