Quote (palacsinta @ Dec 24 2009 01:26pm)
van vmi medi forum is , mert van hogy én se látom , néha szoktam nézni kiváncsiságbol ^^
jaja na erröl beszélek valahol tuti voteolnak hogy banned legyen xy... nem csak valami bannolja és pá
Quote (bavar01 @ Dec 24 2009 01:27pm)
Ahol a requesteket is látják? Oo
csináljak neked egy klassz siget?