d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1234197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 06:20am
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 01:18pm)
ja pl evilsosa :angry:

lajo én azt akarom kérdezni h a modoknak külön forum van? mert mikor rákattintok a last postodra általában i dont have permissions to view... ? :)


lól
donorforum vagy trashelt topik
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 24 2009 06:23am
r3d3my greenday etc multit bannoljak
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 24 2009 06:24am
itt egyetlen szabályt kéne alkalmazni



















































ZOMG NONE!!11
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Dec 24 2009 06:24am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 24 Dec 2009 14:19)
ram gondolsz? : D
(egyebkent ha igen hiaba nyitott lajo topikot neki ha mar 8000x el lett mondva)


Szerintem, meg Joey vergődése miatt nyitotta a topicot.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:26am
Quote (josheide @ 24 Dec 2009 13:20)
Az a donorforum, ha 1k fgt donolsz donorstar upgradeért akkor van rá esélyed, hogy hozzáférést kapj ehhez a fórumrészhez.
Itt lehet real life tradeket lebonyolítani.


van vmi medi forum is , mert van hogy én se látom , néha szoktam nézni kiváncsiságbol ^^
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:27am
Quote (palacsinta @ 24 Dec 2009 14:26)
van vmi medi forum is , mert van hogy én se látom , néha szoktam nézni kiváncsiságbol ^^


Ahol a requesteket is látják? Oo
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 06:27am
Quote (Winster @ Dec 24 2009 01:24pm)
Szerintem, meg Joey vergődése miatt nyitotta a topicot.


de most neki meg minek
joey szamtalanszor bizonyitotta hogy az agya tokeletesen keptelen a legegyszerubb nemosszetett mondatok felfogasara is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2009 06:28am
Quote (palacsinta @ 24 Dec 2009 13:26)
van vmi medi forum is , mert van hogy én se látom , néha szoktam nézni kiváncsiságbol ^^


Még mindig lehet egyszerűen trashelt topic.
Bár el tudom képzelni, hogy a modok összegyűlnek és szivarozva megbeszélik, hogy aznap hány % warnt osztottak ki.
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:28am
Quote (palacsinta @ Dec 24 2009 01:26pm)
van vmi medi forum is , mert van hogy én se látom , néha szoktam nézni kiváncsiságbol ^^


jaja na erröl beszélek valahol tuti voteolnak hogy banned legyen xy... nem csak valami bannolja és pá

Quote (bavar01 @ Dec 24 2009 01:27pm)
Ahol a requesteket is látják? Oo


csináljak neked egy klassz siget?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 24 2009 06:29am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 24 Dec 2009 14:27)
de most neki meg minek
joey szamtalanszor bizonyitotta hogy az agya tokeletesen keptelen a legegyszerubb nemosszetett mondatok felfogasara is


DE AZÉRT ESSZÉKET IS TUD ÍRNI A BÖLCSESSÉGÉRŐL ÉS ÖNMAGA MAGASZTALÁSÁRÓL! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234197Next
Add Reply New Topic New Poll