d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > F4r3l Ejnye Bejnye
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Dec 16 2009 09:04am
Quote (SirCsimbok @ Dec 16 2009 03:03pm)
ahhoz képest jól csinálja, mert még nem locked


boldogok a heringek
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 16 2009 09:21am
Quote (SirCsimbok @ Dec 16 2009 04:03pm)
ahhoz képest jól csinálja, mert még nem locked


Csak annyira foglalkoznak vele, mint a többi scammerrel és multival, lásd rici söndör és barátaik.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 16 2009 09:32am
korrupt modok
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Dec 16 2009 09:40am
agfesdgesg

This post was edited by Frostler on Dec 16 2009 09:40am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 16 2009 11:11am
Quote (SirCsimbok @ 16 Dec 2009 16:03)
ahhoz képest jól csinálja, mert még nem locked


Szerencsés.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 16 2009 11:12am
Quote (josheide @ 16 Dec 2009 18:11)
Szerencsés.


ő is talált 1 bugot ls-ben ...

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 16 2009 11:12am
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 16 2009 11:15am
Quote (-joey- @ Dec 16 2009 04:21pm)
Csak annyira foglalkoznak vele, mint a többi scammerrel és multival, lásd rici söndör és barátaik.


azért mert kicsi értékben lop és nincs proof/kevés az fgje
ha lenne 40k fgje az első gyanús mozzanatra banned lenne, mivel az már jól jön a goldbanknak

engem 1szer loptak meg 3 accja locked scammer 3k fgvel :D

65fgt lopott és repayelt^^^^^

still locked

majd belefut valakibe aki megszopatja

This post was edited by kemiii1338 on Dec 16 2009 11:18am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 16 2009 11:18am
Quote (kemiii1338 @ 16 Dec 2009 18:15)
azért mert keveset lop és nincs proof

engem 1szer loptak meg 3 accja locked scammer 3k fgvel :D

65fgt lopott és repayelt^^^^^

still locked

majd belefut valakibe aki megszopatja


De legalább okos és nem magánál tartja a fgt.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2009 11:19am
a másik tiszta szívű nagymagyar.


de beteg vagyok kurvaélet.
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Dec 16 2009 11:20am
Quote (Janou @ Dec 16 2009 05:19pm)
a másik tiszta szívű nagymagyar.


de beteg vagyok kurvaélet.


wat
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll