Quote (-joey- @ Dec 16 2009 04:21pm)
Csak annyira foglalkoznak vele, mint a többi scammerrel és multival, lásd rici söndör és barátaik.
azért mert kicsi értékben lop és nincs proof/kevés az fgje
ha lenne 40k fgje az első gyanús mozzanatra banned lenne, mivel az már jól jön a goldbanknak
engem 1szer loptak meg 3 accja locked scammer 3k fgvel

65fgt lopott és repayelt^^^^^
still locked
majd belefut valakibe aki megszopatja
This post was edited by kemiii1338 on Dec 16 2009 11:18am