d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 12 2009 12:41pm
dotázok!

jaaaa, és irigykedem hogy neked milyen jó
bárcsak a helyedben lehetnék :(

nem leszel a barátom? :(

This post was edited by Megas_heroes on Dec 12 2009 12:42pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2009 12:41pm
mivel betegvagyok ezért itthonmaradtam
de amugy vagy a baratnommel lennek vagypedig a haverjaimmal

Quote (Megas_heroes @ Dec 12 2009 06:41pm)
dotázok!


kani

This post was edited by inURFace on Dec 12 2009 12:42pm
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:42pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Dec 2009 18:41)
felgyógyulok a péntekestéből


mér micsináltál pénteken ? : D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 12 2009 12:44pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 06:42pm)
mér micsináltál pénteken ? : D


biztos szivott meg ivott : D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 12 2009 12:44pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:42pm)
mér micsináltál pénteken ? : D


na szerinted mit csinál a embör egy péntekeste?
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:45pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Dec 2009 18:44)
na szerinted mit csinál a embör egy péntekeste?


bebasztál mint a szemét : DDDDDDDDDD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2009 12:45pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Dec 2009 19:44)
na szerinted mit csinál a embör egy péntekeste?


véresre veri a faszát
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 12 2009 12:46pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:45pm)
bebasztál mint a szemét : DDDDDDDDDD


konci
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:46pm
jó én arra számítottam hogy meszkalin vagy lap vagy kóla vagy valami ilyesmit kell kipihenned, egy részegedést
4-5 óra alatt kilehet aludni azt már lehget is csavarni egy akkora varázspálcát amire még harry potter és ráparázna : D

Quote (Megas_heroes @ 12 Dec 2009 18:41)
dotázok!

jaaaa, és irigykedem hogy neked milyen jó
bárcsak a helyedben lehetnék :(

nem leszel a barátom? :(


100 fg-be kerül a barátságom bocs : (

Quote (inURFace @ 12 Dec 2009 18:48)
jaj téged tényleg érzelmek nélkül lőnélek fejbe



: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by SperMan on Dec 12 2009 12:48pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2009 12:48pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 06:46pm)
jó én arra számítottam hogy meszkalin vagy lap vagy kóla vagy valami ilyesmit kell kipihenned, egy részegedést
4-5 óra alatt kilehet aludni azt már lehget is csavarni egy akkora varázspálcát amire még harry potter és ráparázna : D


jaj téged tényleg érzelmek nélkül lőnélek fejbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll