d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 1 2009 06:33am
Quote (Kenny10 @ Tue, Sep 1 2009, 12:31pm)
mondom okj


énis mondom okj
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Sep 1 2009 06:34am
Quote (baxy016 @ Tue, Sep 1 2009, 12:33pm)
énis mondom okj


Te inkább fogd be a pofád és kotrodj a halál faszára.
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 1 2009 07:04am
Quote (megyad @ Tue, Sep 1 2009, 12:34pm)
Te inkább fogd be a pofád és kotrodj a halál faszára.


hu de kemény itten valaki


amugy mindig engem baszogatsz mas bespammol egy topicba arra ra se szolsz
ugy hogy kussolj inkabb es huzzal vissza anyadba

This post was edited by baxy016 on Sep 1 2009 07:14am
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Sep 1 2009 07:20am
Quote (baxy016 @ Tue, Sep 1 2009, 01:04pm)
hu de kemény itten valaki


amugy mindig engem baszogatsz mas bespammol egy topicba arra ra se szolsz
ugy hogy kussolj inkabb es huzzal vissza anyadba


szanalmas vagy :c
szanaom :c
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 1 2009 07:22am
Quote (megyad @ Tue, Sep 1 2009, 01:20pm)
szanalmas vagy :c
szanaom :c


itt mindenki az
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Sep 1 2009 07:28am
Quote (sondor @ Tue, Sep 1 2009, 01:22pm)
itt mindenki az


cask ő még idegesitő is :c
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 1 2009 07:30am
Quote (megyad @ Tue, Sep 1 2009, 01:20pm)
szanalmas vagy :c
szanaom :c


te sem vagy sokkal különb
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 1 2009 07:41am
Quote (beni @ Tue, Sep 1 2009, 09:53am)
eddig mi volt?


sk8
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 07:53am
Mivel sem a konkrét hibát sem a javítást nem postoltad, így nem tudok mit kezdeni a vergődéseddel. További szép és eseménytelen napot, Mr. Nolife.
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold: 207.00
Sep 1 2009 08:05am
Quote (-joey- @ Tue, 1 Sep 2009, 14:53)
Mivel sem a konkrét hibát sem a javítást nem postoltad, így nem tudok mit kezdeni a vergődéseddel. További szép és eseménytelen  napot, Mr. Nolife.


this

amugy mi a hiba? oO
Go Back To Magyar Topic List
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll