Quote (megyad @ Tue, Sep 1 2009, 12:34pm)
Te inkább fogd be a pofád és kotrodj a halál faszára.
hu de kemény itten valaki
amugy mindig engem baszogatsz mas bespammol egy topicba arra ra se szolsz
ugy hogy kussolj inkabb es huzzal vissza anyadba
This post was edited by baxy016 on Sep 1 2009 07:14am