Quote (baxy016 @ Fri, 10 Jul 2009, 19:40)
lol xddd
füxy ő nem olyan mint te
ja kurvanagy nolifer vagyok
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 19:40)
az ő accát használod, és ennyire nem vagy képes, TE SZAR
:'D
This post was edited by GoreKnight9 on Jul 10 2009 11:41am