Igen. Rohadék protestáns vagyok, akármennyire is ciki "manapság".
Quote (Saenchai @ Fri, 29 May 2009, 21:04)
abban az istenben,amit a keresztény vallás hirdet nem...
kell lennie valami magasabb erőnek,amit tekinthetünk akár istennek,de az nem 1 szakállas bölcs öregember...
nem piszkálásképp, de mennyire ismered a keresztény vallásokat?
This post was edited by Oberon_os on May 29 2009 03:06pm