☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ma Megyunk Ultrahangra
Prev
1
2
3
4
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 7631
Replies: 572
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#11
May 24 2009 03:05am
Quote (Klontar @ Sun, May 24 2009, 10:02am)
Hogy tudsz mamád hasából jspzni?
wifi
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#12
May 24 2009 03:08am
Ultrahangról hazafelé játszátok be neki please a Nirvana - In Utero albumot :~)
BiceBoca
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold
:
0.00
#13
May 24 2009 03:11am
nem hiszem hogy túl sok fog látsazni belőle...főleg hogy még kb nincs semmilye...:D
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#14
May 24 2009 03:14am
Quote (BiceBoca @ Sun, 24 May 2009, 11:11)
nem hiszem hogy túl sok fog látsazni belőle...főleg hogy még kb nincs semmi
ly
e...:D
lyály
BiceBoca
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold
:
0.00
#15
May 24 2009 03:16am
Quote (Ad4mz @ Sun, May 24 2009, 11:14am)
lyály
hát igen a megszokás. Tolyás.
Saou
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
0.00
#16
May 24 2009 03:18am
Az elején azt gondoltam, hogy ez csak valami ócska vicc, ami a "lacketto apa lesz" topicban kezdődött, de most már tényleg kezdek aggódni.
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#17
May 24 2009 03:27am
Quote (Saou @ Sun, 24 May 2009, 10:18)
Az elején azt gondoltam, hogy ez csak valami ócska vicc, ami a "lacketto apa lesz" topicban kezdődött, de most már tényleg kezdek aggódni.
Saou
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
0.00
#18
May 24 2009 03:27am
Quote (lacketto @ Sun, 24 May 2009, 11:27)
Mondjuk, ha megmondanátok, hogy hány évesek vagytok, akkor talán kevésbé aggódnék
VAGY MÉGJOBBAN :DDDDDDD
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#19
May 24 2009 03:29am
Quote (Saou @ Sun, 24 May 2009, 11:27)
Mondjuk, ha megmondanátok, hogy hány évesek vagytok, akkor talán kevésbé aggódnék
VAGY MÉGJOBBAN :DDDDDDD
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#20
May 24 2009 03:30am
Quote (Saou @ Sun, 24 May 2009, 11:27)
Mondjuk, ha megmondanátok, hogy hány évesek vagytok, akkor talán kevésbé aggódnék
VAGY MÉGJOBBAN :DDDDDDD
már elmondták, lac2apalesz topicban
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact