Quote (gdub-ppoppin @ Tue, 7 Apr 2009, 22:43)
ok hát a multkor például éppen az emlitett mübrokit probáltam ki...és hát rámnyitott a 8 éves hugom...sztem még nem tudja mit csinalhattam...éppen elélveztem mikor rámnyitott...azt mondtam neki hogy bepisiltem mert megijedtem mikor benyitott és azért volt fehér mert sok tejet iszok...elhitte szerintem
dejóneked a seggeden élvezel?
Quote
jó a topik, csak így tovább srácok
esélyes egy jó hosszú spamtopicnak
This post was edited by lacoking on Apr 7 2009 02:45pm