d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meleg Vagyok
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 7 2009 02:43pm
Nagyon uncsizhatsz....
nem gondolod h be kéne baszcsizni?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 7 2009 02:43pm
te jó isten
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 7 2009 02:43pm
Quote (josheide @ Tue, 7 Apr 2009, 22:42)
húú buzi cigány , ilyet se láttunk még, post pic


remélem még tar kopasz is mellette
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 7 2009 02:43pm
Quote (josheide @ Tue, Apr 7 2009, 09:42pm)
húú buzi cigány , ilyet se láttunk még, post pic


haha én múlt hét csütörtökön láttam egyet!

felszállt a villamosra, iszonyatosan durván nézett ki

ki akar megérinteni? (gdub-ppoppin nem játszik)
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 7 2009 02:43pm
Quote (josheide @ Tue, 7 Apr 2009, 22:42)
húú buzi cigány , ilyet se láttunk még, post pic


--> mónika show
Member
Posts: 1,469
Joined: May 21 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 7 2009 02:43pm
Quote (beni @ Tue, Apr 7 2009, 09:41pm)
mesélj még


ok hát a multkor például éppen az emlitett mübrokit probáltam ki...és hát rámnyitott a 8 éves hugom...sztem még nem tudja mit csinalhattam...éppen elélveztem mikor rámnyitott...azt mondtam neki hogy bepisiltem mert megijedtem mikor benyitott és azért volt fehér mert sok tejet iszok...elhitte szerintem
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 7 2009 02:44pm
jó a topik, csak így tovább srácok
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 7 2009 02:44pm
Quote (Anamy @ Tue, 7 Apr 2009, 21:43)
te jó isten


vouch :o
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 7 2009 02:45pm
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, 7 Apr 2009, 22:43)
ok hát a multkor például éppen az emlitett mübrokit probáltam ki...és hát rámnyitott a 8 éves hugom...sztem még nem tudja mit csinalhattam...éppen elélveztem mikor rámnyitott...azt mondtam neki hogy bepisiltem mert megijedtem mikor benyitott és azért volt fehér mert sok tejet iszok...elhitte szerintem


dejóneked a seggeden élvezel?

Quote
jó a topik, csak így tovább srácok


esélyes egy jó hosszú spamtopicnak

This post was edited by lacoking on Apr 7 2009 02:45pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 7 2009 02:45pm
Quote (lacoking @ Tue, Apr 7 2009, 09:45pm)
dejóneked a seggeden élvezel?


prosztatamasszázs

Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll