d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev123420Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 09:51am
Lehagytam egy zárójelet a beíráskor, amit aztán editeltem. De a megoldás menete és az eredmény is jó volt. Ez olyan mintha gépelési hiba miatt sírnál.

Te utánam postoltad a megoldást, ami ráadásul nem egy végigvezetett levezetés, mondjuk egy matek dolgozatnál nem is fogadnák el.
Végig úgy próbáltad meg beállítani viszont, hogy te előbb postoltál. Viszont a legszánalmasabb, hogy te ezen vergődsz és még s/s-t is csinálsz az edit előtt és utáni állapotról : ))))))))
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 5 2009 09:53am
Quote (beni @ Thu, 5 Mar 2009, 16:51)
Lehagytam egy zárójelet a beíráskor, amit aztán editeltem. De a megoldás menete és az eredmény is jó volt. Ez olyan mintha gépelési hiba miatt sírnál.

Te utánam postoltad a megoldást, ami ráadásul nem egy végigvezetett levezetés, mondjuk egy matek dolgozatnál nem is fogadnák el.
Végig úgy próbáltad meg beállítani viszont, hogy te előbb postoltál. Viszont a legszánalmasabb, hogy te ezen vergődsz és még s/s-t is csinálsz az edit előtt és utáni állapotról : ))))))))


raadasul nem kuldi a 10 fgm sad.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 09:53am
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 04:51pm)
Lehagytam egy zárójelet a beíráskor, amit aztán editeltem. De a megoldás menete és az eredmény is jó volt. Ez olyan mintha gépelési hiba miatt sírnál.

Te utánam postoltad a megoldást, ami ráadásul nem egy végigvezetett levezetés, mondjuk egy matek dolgozatnál nem is fogadnák el.
Végig úgy próbáltad meg beállítani viszont, hogy te előbb postoltál. Viszont a legszánalmasabb, hogy te ezen vergődsz és még s/s-t is csinálsz az edit előtt és utáni állapotról : ))))))))


szerintem vidd oda egy matektanarhoz smile.gif o majd eldonti hogy elfogadna e, szerintem igen (anyam is meg apu is matektanar de te biztos jobban ertessz hozza np)
akarhogy is probalod magyarazni
az en megoldasom helyes
a tied helytelen
en elobb postoltam helyessen, te utanna javitottal
i won
es ne magyarkozjdal
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 5 2009 09:54am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 16:53)
szerintem vidd oda egy matektanarhoz smile.gif o majd eldonti hogy elfogadna e, szerintem igen (anyam is meg apu is matektanar de te biztos jobban ertessz hozza np)
akarhogy is probalod magyarazni
az en megoldasom helyes
a tied helytelen
en elobb postoltam helyessen, te utanna javitottal
i won
es ne magyarkozjdal


send 10fg
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 09:54am
igen
ha megnezed meg magyarazatot is irtam majdnem minden sor moge
csak epp a szemed nem szurja ki
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 09:54am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 04:53pm)
szerintem vidd oda egy matektanarhoz smile.gif o majd eldonti hogy elfogadna e, szerintem igen (anyam is meg apu is matektanar de te biztos jobban ertessz hozza np)
akarhogy is probalod magyarazni
az en megoldasom helyes
a tied helytelen
en elobb postoltam helyessen, te utanna javitottal
i won
es ne magyarkozjdal


tiednek hol a megoldása?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 09:57am
Quote (josheide @ Thu, Mar 5 2009, 04:45pm)
Rici ha kifizeted az 1k - t amivel lógsz megkapod a 200 at amivel én lógok ^^


Hah, ha nekem összejön kb. 900 fg akkor többet már nem is fog fg kelleni happy.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 09:59am
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 04:54pm)
tiednek hol a megoldása?


nemtudom
lehet hogy mar azota poofolt a topikbol
de az is lehet hogy a 36. post ohmy.gif
amugy csak edit elotti allapotrol csinaltam screent, ami mutatja hogy a te edit elotti megoldasod helytelen es azt is, hogy az enyem helyes amibe utanna nem editeltem
csak azert kerestem meg a topikot mert nem akarom meg evekig hallgatni folyton ezt peldat toled ami valojaban egy selfown reszedrol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 10:01am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 04:59pm)
nemtudom
lehet hogy mar azota poofolt a topikbol
de az is lehet hogy a 36. post ohmy.gif
amugy csak edit elotti allapotrol csinaltam screent, ami mutatja hogy a te edit elotti megoldasod helytelen es azt is, hogy az enyem helyes amibe utanna nem editeltem
csak azert kerestem meg a topikot mert nem akarom meg evekig hallgatni folyton ezt peldat toled ami valojaban egy selfown reszedrol


Én most is tudtam, hogy editeltem a postomat, viszont te ezen vergődsz, hogy valójában előbb postoltál mint én.

Ha ennyire kukacoskodunk akkor rávilágítanék, hogy te nem postoltál megoldást, csak átalakítási azonosságokat meg a levezetés menetét. Szerintem kérdezd meg a szülőket, hogy matek dolgozatban elfogadnának e hasonló példát teljes értékű megoldásnak.
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Mar 5 2009 10:01am
k.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123420Next
Closed New Topic New Poll