Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 04:51pm)
Lehagytam egy zárójelet a beíráskor, amit aztán editeltem. De a megoldás menete és az eredmény is jó volt. Ez olyan mintha gépelési hiba miatt sírnál.
Te utánam postoltad a megoldást, ami ráadásul nem egy végigvezetett levezetés, mondjuk egy matek dolgozatnál nem is fogadnák el.
Végig úgy próbáltad meg beállítani viszont, hogy te előbb postoltál. Viszont a legszánalmasabb, hogy te ezen vergődsz és még s/s-t is csinálsz az edit előtt és utáni állapotról : ))))))))
szerintem vidd oda egy matektanarhoz

o majd eldonti hogy elfogadna e, szerintem igen (anyam is meg apu is matektanar de te biztos jobban ertessz hozza np)
akarhogy is probalod magyarazni
az en megoldasom helyes
a tied helytelen
en elobb postoltam helyessen, te utanna javitottal
i won
es ne magyarkozjdal