d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev12341046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 14 2009 10:16am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jan 14 2009, 05:15pm)
büszke vagyok rád


mert nekem vannak barataim !
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 14 2009 10:17am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Jan 14 2009, 05:16pm)
mert nekem vannak barataim !


téma maradjon plx, nem azért nyitottam hogy spamba fulladjon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2009 10:17am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jan 14 2009, 04:12pm)
ty


btw ki dotázik innen aktívan?


én (najo, mostanában már nem)
cry3.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2009 10:17am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 17:14)
akkor megvan az én emberem!

még én is kok vagyok.

kani/bnet?


bnet. de ikszipszilon, meg Karan már jól tolják, szóval én csak balfaszkodni szoktam 8d
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 14 2009 10:18am
Quote (Nerz8 @ Wed, 14 Jan 2009, 17:17)
bnet. de ikszipszilon, meg Karan már jól tolják, szóval én csak balfaszkodni szoktam 8d


akkor 1ütt tudnánk gyakorolni... csak vhonnan kéne egy szereztem egy keysetet sad.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2009 10:19am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 17:18)
akkor 1ütt tudnánk gyakorolni... csak vhonnan kéne egy szereztem egy keysetet sad.gif


okés. meg ofc ventrin is vagyunk közben.

btw Laci, ty a topicot 8d

This post was edited by Nerz8 on Jan 14 2009 10:20am
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 14 2009 10:20am
dota az wc3 mod? unsure.gif
Member
Posts: 1,084
Joined: Nov 8 2008
Gold: 0.00
Jan 14 2009 10:21am
Quote (szabika @ Wed, Jan 14 2009, 05:20pm)
dota az wc3 mod? unsure.gif


fordítva
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2009 10:21am
Quote (szabika @ Wed, Jan 14 2009, 04:20pm)
dota az wc3 mod? unsure.gif


nem, az egy d2 mod
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 14 2009 10:52am
na elkezdtem életem első dota meccsét (ofc AI ellen)

melyik hőst válasszam?

meg vki elmagyarázhatná hogy működik

Go Back To Magyar Topic List
Prev12341046Next
Add Reply New Topic New Poll