☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Dota Topic
Prev
1
2
3
4
1046
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 144990
Replies: 10457
Track Topic
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#11
Jan 14 2009 10:16am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jan 14 2009, 05:15pm)
büszke vagyok rád
mert nekem vannak barataim !
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#12
Jan 14 2009 10:17am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Jan 14 2009, 05:16pm)
mert nekem vannak barataim !
téma maradjon plx, nem azért nyitottam hogy spamba fulladjon
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#13
Jan 14 2009 10:17am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jan 14 2009, 04:12pm)
ty
btw ki dotázik innen aktívan?
én (najo, mostanában már nem)
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14
Jan 14 2009 10:17am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 17:14)
akkor megvan az én emberem!
még én is kok vagyok.
kani/bnet?
bnet. de ikszipszilon, meg Karan már jól tolják, szóval én csak balfaszkodni szoktam 8d
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#15
Jan 14 2009 10:18am
Quote (Nerz8 @ Wed, 14 Jan 2009, 17:17)
bnet. de ikszipszilon, meg Karan már jól tolják, szóval én csak balfaszkodni szoktam 8d
akkor 1ütt tudnánk gyakorolni... csak vhonnan kéne egy szereztem egy keysetet
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#16
Jan 14 2009 10:19am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 17:18)
akkor 1ütt tudnánk gyakorolni... csak vhonnan kéne egy szereztem egy keysetet
okés. meg ofc ventrin is vagyunk közben.
btw Laci, ty a topicot 8d
This post was edited by Nerz8 on Jan 14 2009 10:20am
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#17
Jan 14 2009 10:20am
dota az wc3 mod?
kidam
Member
Posts: 1,084
Joined: Nov 8 2008
Gold
:
0.00
#18
Jan 14 2009 10:21am
Quote (szabika @ Wed, Jan 14 2009, 05:20pm)
dota az wc3 mod?
fordítva
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#19
Jan 14 2009 10:21am
Quote (szabika @ Wed, Jan 14 2009, 04:20pm)
dota az wc3 mod?
nem, az egy d2 mod
cor-angar
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
3,038.43
#20
Jan 14 2009 10:52am
na elkezdtem életem első dota meccsét (ofc AI ellen)
melyik hőst válasszam?
meg vki elmagyarázhatná hogy működik
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
1046
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact