d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher - Magician Guide > By Xlestatx
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 25 2008 07:20am
Quote (ScooleRpety @ Thu, 25 Sep 2008, 15:17)
majd ha lesz fg-m akkor veszek is valamit mage-re smile.gif
addig viszont elérem 68-at és egy kis cata hogy meglegyen nekem 71? tongue.gif


Rare earth XIV
Level Req: 55
Spell Damage: 454 to 795
Mana Cost: 135

+175% Enhanced Effect
+7 Strength

jah, vegulis ami eddig van a magedon az csak szemet smile.gif
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Sep 25 2008 07:22am
lyuly

végre van ilyen is biggrin.gif
és jó is lett

na a kérdésem az lenne hogy 1 kizárólag wellezésre tervezett sorcot hány fgbe kerülne létrehozni hogy mondjuk 80%os eséllyel ölje a well mobot és hogy kb hány int, EE stb kell?

/e lvl65-70 körül

This post was edited by pohuan5 on Sep 25 2008 07:22am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 25 2008 07:22am
nais wub.gif
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 25 2008 07:23am
a szóismétlés egy rossz dolog szóismétlés
amugy ls nem érdekel
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2008 07:24am
jol össze van foglalva. Ujat nem mond, de mindenképp hasznos smile.gif
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 25 2008 07:26am
Quote (Taszilo.^ @ Thu, Sep 25 2008, 02:23pm)
a szóismétlés egy rossz dolog szóismétlés
amugy ls nem érdekel


ezt most aztán be kellett írni
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 25 2008 07:28am
Quote (pohuan5 @ Thu, 25 Sep 2008, 15:22)
lyuly

végre van ilyen is biggrin.gif
és jó is lett

na a kérdésem az lenne hogy 1 kizárólag wellezésre tervezett sorcot hány fgbe kerülne létrehozni hogy mondjuk 80%os eséllyel ölje a well mobot és hogy kb hány int, EE stb kell?

/e lvl65-70 körül


Mage ba az a jó hogy 30+ int fegyver és armor is elég. Nem mondom hogy tökéletes, de ennyi elég ahoz hogy menjen a well. De próbáld meg 40+ intel beszerezni őket.
Hogy charm-on mennyi ee? smile.gif Na igen. Lehetőleg minél több. 120+ Ee lenne a legjobb. De mindimum 100+ És lehetőleg ice. [ azért ice-t javaslom mert én azt szeretem, persze kinek mi a zsánere ].

Ne feletkezz meg a heal charmról, Ez elengedhetetlen egy Wellező mage-nek. Ebböl szinte mind jó, de leginkább heal, Focused Heal charm legyen és ezen is minimum 100+ ee.

Nem mondom hogy olcsó mulatság, de 1.5K ból szerintem már ki lehet hozni. wink.gif



Quote (Taszilo.^ @ Thu, 25 Sep 2008, 15:23)
a szóismétlés egy rossz dolog szóismétlés
amugy ls nem érdekel


Köszi az észrevételt. Btw: Ha nem érdekel ls akkor pápá.

This post was edited by xLestatx on Sep 25 2008 07:29am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Sep 25 2008 07:57am
Korrekt minden benne van ami lenyeges 1 magehoz.
Kerunk meg minden kasztra! :-)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 25 2008 08:10am
Quote (xLestatx @ Thu, Sep 25 2008, 02:28pm)
Köszi az észrevételt. Btw: Ha nem érdekel ls akkor pápá.


mire is való a ls forum/sticky... mind1, bb
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 25 2008 08:10am
Quote (Taszilo.^ @ Thu, 25 Sep 2008, 14:10)
mire is való a ls forum/sticky... mind1, bb


bb

Btw, Sticky!!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll