Quote (ChrystopherNike @ Sun, 15 Jun 2008, 15:32)
erdekes megkozelites.
Nagy magyaroknak tartjak magukat a kurucz szerkesztoi, de meg a szerveruket magyarorszagon elhelyezni sincs pofajuk.
Elobb ezt csinaljak meg. Hozzak ide amerikabol es akkor ralehet terni a zsido temara, angyalom.
Ha Mo n tartanák a szerverüket akkor azonnal lefoglalnák ... nem hülyék ők ....
Quote
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^
hát nemtom hogy ilyet szabad e ide irni - ez nem bannos / warnos dolog ??