d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Urán Mint Nyomelem X) > Kuruc
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2008 08:11am
Quote (Lajo @ Sun, Jun 15 2008, 03:08pm)
en nem ertek hozza igazan de tudtommal sok mergezo anyag van amire a szervezetnek szuksege van minimalis mennyisegben (ezert hivjak oket nyomelemnek)...


NaCl peldaul?
Banned
Posts: 970
Joined: Jun 3 2008
Gold: 3.08
Warn: 10%
Jun 15 2008 08:12am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, Jun 15 2008, 02:11pm)
NaCl peldaul?


Az a só. Nem?
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2008 08:13am
Quote (nleopard @ Sun, Jun 15 2008, 03:12pm)
Az a só. Nem?


pontosan
Member
Posts: 3,620
Joined: Aug 8 2006
Gold: 7,790.00
Jun 15 2008 08:13am
Quote (Lajo @ Sun, Jun 15 2008, 03:08pm)
en nem ertek hozza igazan de tudtommal sok mergezo anyag van amire a szervezetnek szuksege van minimalis mennyisegben (ezert hivjak oket nyomelemnek)...

én sem értek hozzá de innen pl kifelejtették az arzént meg az uránt :]
http://www.beres.hu/index.phtml?p=abc&catid=003
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2008 08:13am
Quote (nleopard @ Sun, 15 Jun 2008, 16:12)
Az a só. Nem?


Igen.. Ha túl sok sót eszel, belehalsz..
Member
Posts: 1,114
Joined: Jun 8 2006
Gold: 13,045.00
Jun 15 2008 08:15am
Quote (Baleee @ Sun, Jun 15 2008, 12:57pm)
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^

.
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 15 2008 08:18am
Quote (ecneB @ Sun, 15 Jun 2008, 16:13)
Igen.. Ha túl sok sót eszel, belehalsz..


Ez mindennel így van ... smile.gif
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2008 08:24am
arzén és nikkel nyomelem jézus :s
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jun 15 2008 08:26am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, Jun 15 2008, 12:54pm)
Ennel undoritobb honlap nemigen letezik.. arra sem erdemes, hogy elolvassa az ember..


Pontosan.
Member
Posts: 26,168
Joined: Dec 15 2006
Gold: 72,338.66
Jun 15 2008 08:31am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, 15 Jun 2008, 15:32)
erdekes megkozelites.
Nagy magyaroknak tartjak magukat a kurucz szerkesztoi, de meg a szerveruket magyarorszagon elhelyezni sincs pofajuk.
Elobb ezt csinaljak meg. Hozzak ide amerikabol es akkor ralehet terni a zsido temara, angyalom.


Ha Mo n tartanák a szerverüket akkor azonnal lefoglalnák ... nem hülyék ők ....

Quote
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^


hát nemtom hogy ilyet szabad e ide irni - ez nem bannos / warnos dolog ??
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll