d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mesélj...
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Aug 10 2007 08:07am
Folytatas:
Tyreal-t Diablo olte meg, amikor eppen sebhokizott ...
Azert tudott elmenni Diablo Tyrealhez, mert LaC2A nyitva hagyta a kaput, ahol atjott a kocsma ele... ejnye bejnye ^^
Mivel Tyreal, foglalt volt, igaz meg igy se tudta volna Diablo egymagaba megolni, de vele is jott hu tarsa, az a kis geci akit ugy hivnak hogy Cain.
Ketten vegeztek Tyreallal.
Na szoval ez a LaC2A megfogadta hogy kiirtja oket, ezert ujra utra indult, de a kapun tul sok veszedelem rejtozott... tehat elindult tarsakat gyujteni.
Szolt poczoknak, aki egy pocok volt. De persze csak animagus, ami a Harry Potterbe letezik. Amugy egy necromanta volt.
2en indultak el hosszu utjukra, + a csicska + a lo + poczok lamaja - amit azsiabol importalt.
Utkozben egy sotet erdobe ertek, ahol nagyon sok fa allt ugy mint egy impotens farok, szinte bokor volt ugy elvoltak hajolva a torzsek.
Kiderult hogy Cain, Diablo hu baratja volt az a farok aki ezt muvelte a termeszettel.
Amugy Cain, regen meg segitett Baal-t kinyirni, de csak azert, mert tudta hogy Baal erosebb mint Diablo es mashogy nem halhat meg Baal.
Szal a 6 okor LaC2A + poczok + a csicska + a lo + a lama atmentek az erdon, amirol kideult hogy esoerdo ...
Poczok amior pocokka alakult at majdnem belefulladt a 120 mmes esobe, de gyorsan atvette a nekromanta alakjar es felult a lamajara.
A csicskanak volt a legrosszabb dolga, mert o vitt minden szaros ladatol kezdve a potionokat, szal mindent ... amikor egyszer elment a csicska magaba hugyozni, vagyis aszonta hugyozni ... kozbe meg vitta a kelemen annas videot amit megnezett egy laptopon. Szal recskazott nem szegyen ... de az mar szegyen volt hogy talalkozott a sotetbe, magaba, Diabloval, es atallt, hozzajuk, es innentol kezdve ugy volt LaC2A csicskaja mint egy beepitett kem.
To be contiuned. na majd holnap lesz csak folytatas smile.gif

This post was edited by HuNooB on Aug 10 2007 08:10am
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Aug 10 2007 08:10am
Quote (HuNooB @ Fri, 10 Aug 2007, 14:07)
Folytatas:
Tyreal-t Diablo olte meg, amikor eppen sebhokizott ...
Azert tudott elmenni Diablo Tyrealhez, mert LaC2A nyitva hagyta a kaput, ahol atjott a kocsma ele... ejnye bejnye ^^
Mivel Tyreal, foglalt volt, igaz meg igy se tudta volna Diablo egymagaba megolni, de vele is jott hu tarsa, az a kis geci akit ugy hivnak hogy Cain.
Ketten vegeztek Tyreallal.
Na szoval ez a LaC2A megfogadta hogy kiirtja oket, ezert ujra utra indult, de a kapun tul sok veszedelem rejtozott... tehat elindult tarsakat gyujteni.
Szolt poczoknak, aki egy pocok volt. De persze csak animagus, ami a Harry Potterbe letezik. Amugy egy necromanta volt.
2en indultak el hosszu utjukra, + a csicska + a lo + poczok lamaja - amit azsiabol importalt.
Utkozben egy sotet erdobe ertek, ahol nagyon sok fa allt ugy mint egy impotens farok, szinte bokor volt ugy elvoltak hajolva a torzsek.
Kiderult hogy Cain, Diablo hu baratja volt az a farok aki ezt muvelte a termeszettel.
Amugy Cain, regen meg segitett Baal-t kinyirni, de csak azert, mert tudta hogy Baal erosebb mint Diablo es mashogy nem halhat meg Baal.
Szal a 6 okor LaC2A + poczok + a csicska + a lo + a lama atmentek az erdon, amirol kideult hogy esoerdo ...
Poczok amior pocokka alakult at majdnem belefulladt a 120 mmes esobe, de gyorsan atvette a nekromanta alakjar es felult a lamajara.
A csicskanak volt a legrosszabb dolga, mert o vitt minden szaros ladatol kezdve a potionokat, szal mindent ... amikor egyszer elment a csicska magaba hugyozni, vagyis aszonta hugyozni ... kozbe meg vitta a kelemen annas videot amit megnezett egy laptopon. Szal recskazott nem szegyen ... de az mar szegyen volt hogy talalkozott a sotetbe, magaba, Diabloval, es atallt, hozzajuk, es innentol kezdve ugy volt LaC2A csicskaja mint egy beepitett kem.


összes potival+cuccal? ^^
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Aug 10 2007 08:11am
Quote (Fuxy0415 @ Fri, Aug 10 2007, 02:10pm)
Quote (HuNooB @ Fri, 10 Aug 2007, 14:07)
Folytatas:
Tyreal-t Diablo olte meg, amikor eppen sebhokizott ...
Azert tudott elmenni Diablo Tyrealhez, mert LaC2A nyitva hagyta a kaput, ahol atjott a kocsma ele... ejnye bejnye ^^
Mivel Tyreal, foglalt volt, igaz meg igy se tudta volna Diablo egymagaba megolni, de vele is jott hu tarsa, az a kis geci akit ugy hivnak hogy Cain.
Ketten vegeztek Tyreallal.
Na szoval ez a LaC2A megfogadta hogy kiirtja oket, ezert ujra utra indult, de a kapun tul sok veszedelem rejtozott... tehat elindult tarsakat gyujteni.
Szolt poczoknak, aki egy pocok volt. De persze csak animagus, ami a Harry Potterbe letezik. Amugy egy necromanta volt.
2en indultak el hosszu utjukra, + a csicska + a lo + poczok lamaja - amit azsiabol importalt.
Utkozben egy sotet erdobe ertek, ahol nagyon sok fa allt ugy mint egy impotens farok, szinte bokor volt ugy elvoltak hajolva a torzsek.
Kiderult hogy Cain, Diablo hu baratja volt az a farok aki ezt muvelte a termeszettel.
Amugy Cain, regen meg segitett Baal-t kinyirni, de csak azert, mert tudta hogy Baal erosebb mint Diablo es mashogy nem halhat meg Baal.
Szal a 6 okor LaC2A + poczok + a csicska + a lo + a lama atmentek az erdon, amirol kideult hogy esoerdo ...
Poczok amior pocokka alakult at majdnem belefulladt a 120 mmes esobe, de gyorsan atvette a nekromanta alakjar es felult a lamajara.
A csicskanak volt a legrosszabb dolga, mert o vitt minden szaros ladatol kezdve a potionokat, szal mindent ... amikor egyszer elment a csicska magaba hugyozni, vagyis aszonta hugyozni ... kozbe meg vitta a kelemen annas videot amit megnezett egy laptopon. Szal recskazott nem szegyen ... de az mar szegyen volt hogy talalkozott a sotetbe, magaba, Diabloval, es atallt, hozzajuk, es innentol kezdve ugy volt LaC2A csicskaja mint egy beepitett kem.


összes potival+cuccal? ^^


igen, LaC2A + poczokon csak akkor volt full pro cucc amikor harcoltak ^^ igy gyorsabban tudtak haladni ... a csicska meg azert birta csak a tempo mert hasznalt vigor aurat
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Aug 10 2007 08:15am
Quote (dihep @ Fri, Aug 10 2007, 02:05pm)
Quote (bLmsTR @ Fri, 10 Aug 2007, 15:45)
Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy prO hun tömeg a jsp-n akik arra verték, hogy kinek van előbbi reg date-je. Történt egyszer, hogy kaptak egy anyanyelvi subot ahova bejutottak az idegen nyelven kevésbé tudó hontársaik is. Így már nem érezték nyeregbe magukat, már nem csak ők lehettek high posterek, ezért hát mit kellett tenniük? Nah mit? Elkezdtek nyalni a forum modjainak. Az egyik szólt a törzsfőnöknek:
- Uram királyom életem halálom kezedbe ajánlom, már nem lehetünk mi a népünk legmagasabb postal rendelkező tagjai nem lehetünk mi a prO forum userek, mert sok kicsi bejutott és postolnak a subra, uram királyom adj nekik 90% war-n vagy lockold fgjüket hisz te vagy az isten a lábaid előtt heverünk.
- Hódolsz nekem vala ezért, megkegyelmezek neked és fejed nem szegem, te szolottál vala, hogy mi súlyt titeket és én mondom neked (néked, naked), hogy ti lészentek újra prÓk lezárom minden témáját minden egyes seggnyalásom után vala.
- Óh köszönöm uram királyom donolok neked gyorsan 5000$ -t, hogy ezzel az aprósággal is növeljem államod kasszáját.

Történt, hogy az egyik új hős lovag vala, nyitott egy témát mejbe pillanatok alatt sok kommentálás került vala, hát meg is jelent ki előbb talpát nyalván sírt titulust magának a hős király előtt, mely megnézte a témát és lezárá meg kettőzé vala. Miután király fehár lován elvágtázott, vala új topic lészen: ki hívatta a király. Keresik az árulót kinek szíve nyaláshoz húzá, de nem sokáig mert felvállalá magát vala és próbálá feléemelkedni e helyzetnek. A hős Fényes Nyalás Lovagja (így hivá magát), osztotta vala az észt éveken át tovább vala talán még most is osztja ha csak szívinfarktusba meg nem hala.


Egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy forum. Ezen a forumon eredetileg a normalis emberek tudtak tradelni kockulasuk eredmenyet. Minden jol ment amig meg nem szavaztak az idegen nyelven nem tudok egy anyanyelvi foumreszleget. Ez a reszleg arra lett volna kitalalva hogy minden magyar az anyanyelven beszelgessen tarsaival. Ezt eszrevettek bizonyos retkes csiraemberek es mivel nem tudnak mit csinalni a nyaron (iskola hianyaban) elkezdtek a viccesnek szant topicokat nyitni mert azt hittek hogy ez meno dolog. Aztan ugye jott a spam, flame egyebek es ez a regebbi forum felhasznaloknak nem tetszett mert ok arra szerettek volna hasznalni a forumot amire valo. Aki ezzel nem tudott mit kezdeni az elhagyta a forumot elkoszono temat hagyva maga utan amit az emlitett csirak szinten telespamoltak. Akik viszont maradtak, szoltak a forum vezetoinek hogy tegyenek valamit ennek erdekeben de mivel azok kozott egyik sem beszeli a magyart, mindent le kellett forditani nekik hogy megertsek ki milyen modon szidja oket es egymast. Ezt a spammerek egyertelmuen nem neztek jo szemmel mert ok meg mindig ott tartottak hogy az a nagy arc aki anyazik mint a kiskamaszok, de ezt nem mertek angolul felvallalni a modok elott mert feltek a kovetkezmenyektol, ezert ide irtak, magyarul. Arra nem jottek ra hogy ezzel magukat es a tobbi hasonlo anyanyelvu flehasznalot minositik, viszont legalabb buszkek voltak magukra. A tortenet vege meg ismeretlen, az majd par napon belul fog kiderulni.


A nyugtalan üzenete (16:10):
Miután én e szöveget leírám vala, talpnyaló szólá királyának és lefordítá néki vala. Mely mondá vala:
- Donolj újabb 5000$ -t vagy nincs HALP.
A talpnyalók összeszedék az összeget és donolák néki vala, a király nem tudá dolgot, hogy kik donolnak nékie, azok elrontás réges régen mások kedvét ugyanúgy vala és osztogatá az észt a kezdőknek vala, lenéző módán egymással vele vala.l
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Aug 10 2007 08:34am
Nah akkor:
Egyszer volt hol nem volt 1 Paul Taulborg Nveü ember aki sokat gondolkodott hogy hogyan leehtne 1 olyan forumot szervezni ahol a sok diablos tradelhet/beszélgethet (és hadnemondjam miket csinalhat) összefogott pár társával és leültek 1 gép mellé, amin el is kezdtek dolgozni ahogy csak tudtak, éjt nappallá téve (az egesz megvolt 2 perc alatt). Lassan följöttek az elsö memberek is és az elején 1 post után mindenki kapott 0,5 fg-t, ez szép is vót' jó is vót' de Ennjaguárnak fönt kellett tartani magát uh megszüntette ezt a post/fg verziót. Kitalálta hogy nem fog dolgozni inkább kioszt pár moderator/trusted tagot és azok az emberek elkezdenek majd dolgozni helyette,aztán eszébe jutott hogy vannak akik rl pénzt $-t is áldoznak a 'honlapért' (persze csak az fg kellett nekik, vagy nem? biggrin.gif ) igy hamarosan nagyobb vagyonra tett szert.De mindenki elkezdett spammolni, veszekedni és kaotikussá vált a helyzet, ezért kitalálta hogy megszünteti a honlapot. Ám ez a hír kiszivárgott és szinte mindenki ellenezte mert rengeteg fg-je volt itt 'befektetve', köztük voltak a Hángérien szubforum aktiv felhasználói is akik elhatározták hogy elindulnak magyarországról Enn jaguárhoz aki az Amerikai Egyesült Államokban azon belül kenszeszben lakott. A magyar csapat eléggé vegyes volt:Voltak ott tizen-huszon-harmincon-negyven évesek is. Fölszálltak a ferihegyi repülőre mindenki kifizette a jegyét ( aki nem az a csomagtérben utazott Lásd: mate) Sok sok órányi utazás után megérkeztek Kenszeszbe leszálltak a repteren megálltak ettek-ittak majd miután jóllaktak elkezdtek mendegélni, Mentek mentek egyszer csak találkoztak Zackaria Dki-val, egyiköjük fölismerte ezt a nem túl kedvelt személyt és gondolták megtréfálják.
Megkérdezték honnan van eggyi Fórum goldja ( )
-Hát én tisztességesen csinaáltam mindent mondta ő.
(de az egyik magyar jsp usernek kulönös képessége volt:- belelátott mások gondolataiba és látta ha dki hazudik.)
-Hazudik látom mit csinált.
-Mit? Kérdezték a többiek
-Elrabolta Ennyag kissebb gyermekét!!!1111
-Nemigaz.-mondta dki
-De igen láttam
A magyarok természetesen nemhittek dki nak aki eddig is annyi bosszuságot okozott nekik,ezért kiszedték belöle hol a gyerek.
A gyermek throne of destructionban volt elrejtve baal fogságában.A magyarok elindultak kiszabaditani, utjuk során megkuzdöttek anyával, a 3 barbárral mig el nem jutotttak A PUSZTITÁS TRÓNJÁVBA(asszem igy hivjak ^^biggrin.gif )
-5 weave-nyi szörny jött ellenük igy összekellett dolgozniuk.
Végül sikerült legyözniük baalt is és mikor megölték Enn yaguár kissebb gyermeke lepottyant a földre.
Hazavitték Enn yaguárhoz aki jutalmat adott nekik
Mégghozzá!!!11: A magyar subforum fölkerült az ádör lengvidzsiztöl a gerek fölé tongue.gif és megszünt a spamm is,
mindemellett érdekes vetélkedök voltak a jsp-n hogy a felhasználók ne unják magukat és véletlen se kezdjenek spammolni.
(dki megkapta méltó büntetését->Happy End)
VÉGE
(akinek teccik donolhat: 5-20 fg ig lehet donolni)

This post was edited by Fuxy0415 on Aug 10 2007 09:04am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 10 2007 08:48am
lesz szavazás meik a legjobb?
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Aug 10 2007 08:50am
Quote (anyd @ Fri, 10 Aug 2007, 14:48)
lesz szavazás meik a legjobb?


enyémér donolhattok is biggrin.gif amelyik a legjobb az kapjon 10 fg-t.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 10 2007 08:55am
Quote (Fuxy0415 @ Fri, Aug 10 2007, 02:50pm)
Quote (anyd @ Fri, 10 Aug 2007, 14:48)
lesz szavazás meik a legjobb?


enyémér donolhattok is biggrin.gif amelyik a legjobb az kapjon 10 fg-t.


remélem nembaj hogy az enyém igaz történeten alapszik.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 10 2007 08:56am
Quote (anyd @ Fri, 10 Aug 2007, 16:55)
Quote (Fuxy0415 @ Fri, Aug 10 2007, 02:50pm)
Quote (anyd @ Fri, 10 Aug 2007, 14:48)
lesz szavazás meik a legjobb?


enyémér donolhattok is biggrin.gif amelyik a legjobb az kapjon 10 fg-t.


remélem nembaj hogy az enyém igaz történeten alapszik.


csinalj szavazast

btw fuxyen gecinagyot rohogtem^^
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Aug 10 2007 09:09am
"A magyarok természetesen nemhittek dki nak aki eddig is annyi bosszuságot okozott nekik." - ehhez nincs elég ikszdé

ON-TOPIC


Egy szép napon felkelt Feri, és elment a kocsmába, ofc előtte elindította a botpalát, hogy ne lógjon ki a sorból, és követhesse a trendet.
Esett az eső, és ez bizony kurva idegesítő tud lenni polóban, de Feri ezt most kibírta, mert tudta, hogy nem kell egy utcánál tovább bírnia. Valahogy minden olyan tiszta volt a környezetében, de ekkor még nem gyanított semmit.
Természetesen ősmagyar szokásokhoz visszanyúlva a parti az éjjelnappaliban kezdődött, és leemelet egy üveg jagert. És ellopta, de hát mindenkinek kell a napi adrenalin, nem igaz ?
Jagerét megitta, és folytatta az útját. Nem értett semmit a járókelők beszédéből, de megszokta, hogy ez előfordul, de még mindig nem sejtett semmit.

Lement a kocsma lépcsőjén. Kissé lassan, de biztosan. Kezdődött a jég dupla whiskyvel szakasza a partinak.
Feriből előjött az állat. És rendelt még 2 tekilát, mert akció volt. Elfogyott a pénze, és bizony ugye fg az itt nem lesz elég, ejj Ferikém, ahelyett, hogy dolgoznál, ide kerültél. Meg különben is, "hiába iszol a kurva sokat, mert úgyis kihányod".
Semmi baj. Feri arra lett figyelmes, hogy piszoárok előtt áll, és előjött az öreg róka. Húsz perc elteltével már egy emberre emlékeztetett. De elég furcsa emberre.

Nagy, csúnya, dagadt emberek. Feriből előjött megint a kocka, "HI GER ?" mondá ő. Gyanús németséggel egymásra nézve, meghökkennek az emberek. Feri úgy érzi, eljött az ő ideje. Szegény pultos kiscsaj sírva fut el, és hősünk a sörcsaphoz kap access-t, ás bizony kiitta a csapot. Amikor már a német zagyvaságok kikészítették szegény fiút, kimenekült.

Másnap egy sötét szobában kel fel. Elég kiábrándítónak festett az íróasztal. Feri még alig látott. "Mi az a kurva tubus az asztalon ?"
Alkohol reményében felkelt, és odasétált. Nem sokat tudott leolvasni róla: NALÁ SKÍTOSÓI.
Eltelt vagy 2 perc, mire rájött, hol van a kutya elásva. Igen, a szomszéd szobában keményen ment az ANALFISTING.

Feri talált egy doboz sört egy "idd meg, jobb lesz" cetlivel a házigazda aláírávával. Ekkor Feri kiugrott az ablakon hazament, leállította a botot és postolt egy ilyen képet házigazdájának köszönetül (a hülye kocka d2jsp forumsra postolt loolol^^):



Ezzel a fárasztó faszsággal is további sok boldogságot szeretnék kívánni a barátnőddel Laci, igen láttam hun1en, mikor bespamoltad a 11 hónapos fordulót, vagy hogy mondják. smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll