Hat most megyek februar elejen sielni, meg isztambulon gondolkozom nyarra
Meg megyek spanyolorszagba egy hetre marcius kornyeken
Meg még lehet lesz egy horvatorszag is
Kene menni voltra
Meg az őrségi nyaralóban is kéne faszkodni 1 hetet legalabb
Huh gec, lesz program