d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kis Segítség Kellene > Vállalkozók / Akinek Szülei Vállalkozók
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 12:45pm
Egy kis segítséget kérnék. Akinek van valamilyen cége/vállalkozása, vagy a szüleinek, azoktól kérném, hogy töltsék ki/töltessék ki ezt a kérőívet.

Annyi extra lenne a dologban, hogy chromeban kellene kitölteni és elküldés előtt
jobb gomb-> nyomtatás -> mentés (pdf)
és ezt el kéne küldeni nekem.
(sajnos egy firefoxban és ie-ben nem működik jól)

Vagy pm-ben, vagy ide kerdoivjsp (kukac) mpp.hu címre




Ha ez a része kimarad, akkor nem megyek vele semmire, szóval ha nincs meg nekem is a kitöltés egy példánya, akkor felesleges is nekikezdeni.

köszönöm szépen.

a kérdőív linkje: http://kgk.uni-obuda.hu/kutatas/kkv_muhely/felmeres-2014

Ha nem akarja megadni mondjuk a bevételt vagy a vállalkozás tőkéjét, akkor ne adja meg, elfogadja úgy is, ez ne legyen visszatartó :)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2015 12:47pm
az ilyen adatgyüjtésnek semmi értelme nincs, látom nem jártál be társadalomstatra

This post was edited by RRC on Jan 4 2015 12:47pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 12:47pm
Jah igen, a dolog kedd reggelig érdekes, utána is ki lehet tölteni, de nekem már nem kell elküldeni.

Quote (RRC @ 4 Jan 2015 20:47)
az ilyen adatgyüjtésnek semmi értelme van, látom nem jártál be társadalomstatra


nem nekem kell, leszarom az eredményt.
Nekem csak kitöltőket kell szereznem.

Ilyen tantárgyam nem is volt és nem is lesz szerencsére.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 12:49pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 4 2015 12:52pm
aha az ilyesmit mindig kitöltöm akárki kéri, neked meg még külön mentegetni meg küldözgetni is fogok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2015 12:52pm
keylogger

lol ezt még végigpörgetni is 1 perc

This post was edited by fahrii on Jan 4 2015 12:53pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2015 12:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 4 2015 07:45pm)
Egy kis segítséget kérnék. Akinek van valamilyen cége/vállalkozása, vagy a szüleinek, azoktól kérném, hogy töltsék ki/töltessék ki ezt a kérőívet.

Annyi extra lenne a dologban, hogy chromeban kellene kitölteni és elküldés előtt
jobb gomb-> nyomtatás -> mentés (pdf)
és ezt el kéne küldeni nekem.
(sajnos egy firefoxban és ie-ben nem működik jól)

Vagy pm-ben, vagy ide kerdoivjsp (kukac) mpp.hu címre

http://3.ii.gl/CJ-Kc7wuv.png


Ha ez a része kimarad, akkor nem megyek vele semmire, szóval ha nincs meg nekem is a kitöltés egy példánya, akkor felesleges is nekikezdeni.

köszönöm szépen.

a kérdőív linkje: http://kgk.uni-obuda.hu/kutatas/kkv_muhely/felmeres-2014

Ha nem akarja megadni mondjuk a bevételt vagy a vállalkozás tőkéjét, akkor ne adja meg, elfogadja úgy is, ez ne legyen visszatartó :)


nem dolok be a trukknek, csak terjeszted a kromot hogy a gugel ellopja a zadataimat
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 4 2015 12:54pm
:D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 01:01pm
Quote (jarabekg @ 4 Jan 2015 20:52)
aha az ilyesmit mindig kitöltöm akárki kéri, neked meg még külön mentegetni meg küldözgetni is fogok


Jó, de tőled ki számított bármire is?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 01:01pm
Meg ha valami baratomnak kene, vagy ha latnam az egesznek ertelmet....
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 4 2015 01:03pm
iphone
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll