Quote (lacoking @ Jan 4 2015 04:41pm)
Kicseréltem az asztali gépemben az elemet és utána se kép se hang. A gép bekapcsol , pörögnek a ventillátorok , vinyó megy , de nem csippan be. Memóriát kivettem sípol , szóval alaplap elvileg jó, lehúztam a reset gombot az alaplapról , az nincs beragadva , levettem a cmos jumpert bekapcsoltam , kikapcsoltam visszatettem a jumpert , de utána sem történik semmi. valaki szakértsen meg plz.
nem bootol be imo
nem lazitottál ki valamit? ramot esetleg? enyém amikor szarult volt berakva, ugyanezt produkálta