d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dat Vizipipa
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Dec 15 2014 09:28pm
szoval ez egy ablak

gondoltam régen volt erről topic úgyhogy rákérdeznék pár dologra
egyik ismerősömmel tervezzük, hogy elnézünk egy ilyen lazulós helyre de nem igazán tudom hova kéne, rám lett bízva
szóval kérnék tippeket hol jó hol nem jó, nagyjából nyugati pályaudvar és azon belül kb 20-25percnyire érdekelnének helyek
amit eddig találtam és tetszik az a zöld teknős lenne

also kell e bármit is előre egyeztetni ilyen helyeken vagy csak bemész kérsz pipát/teát etc és kész?

// másik amiről jót olvastam pedig a Cafe Kara lenne

This post was edited by Norbi1one4all on Dec 15 2014 09:34pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 15 2014 09:35pm
lepippantjatok egymast a spanokkal?
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Dec 15 2014 09:37pm
Quote (Coolface @ Dec 16 2014 05:35am)
lepippantjatok egymast a spanokkal?


ezt majd arra az esetre tervezzük ha találunk valami fasza kis diszkrét helyet ahol ezt is meg lehet valósítani

DE

sajnos most csak ketten mennénk és nemileg különbözőek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2014 09:43pm
a vizipipa annyira kilencvenes evek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 16 2014 03:09am
Zold teki jo + vannak finom teak
Bemesz kersz vegen fizetsz nem bonyolult
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 16 2014 03:27am
1001 éjszaka teaház, voltam párszor nekem bejött, nem kell egyeztetni semmit
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2014 03:44am
Debrecenben a Palmyra mellett van valami cucc, aszongyák jó
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 16 2014 04:22am
Quote (Norbi1one4all @ Dec 16 2014 04:28am)
szoval ez egy ablak

gondoltam régen volt erről topic úgyhogy rákérdeznék pár dologra
egyik ismerősömmel tervezzük, hogy elnézünk egy ilyen lazulós helyre de nem igazán tudom hova kéne, rám lett bízva
szóval kérnék tippeket hol jó hol nem jó, nagyjából nyugati pályaudvar és azon belül kb 20-25percnyire érdekelnének helyek
amit eddig találtam és tetszik az a zöld teknős lenne

also kell e bármit is előre egyeztetni ilyen helyeken vagy csak bemész kérsz pipát/teát etc és kész?

// másik amiről jót olvastam pedig a Cafe Kara lenne


joshi ott lakik a kozpontban, menjetek hozza
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 16 2014 04:28am
ez patrik területe, egy bumppal segítek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 16 2014 04:59am
starbucks
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll