d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 30 2014 11:44pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 30 2014 11:46pm
Ha jatszottal valaha d2-t es meg nem lattad ezt az uzenetet, akkor te vagy a legszerencsesebb ember a vilagon.
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 30 2014 11:47pm
Quote (josheide @ 1 Dec 2014 05:46)
Ha jatszottal valaha d2-t es meg nem lattad ezt az uzenetet, akkor te vagy a legszerencsesebb ember a vilagon.


annyit tudok, hogy túl sokat lépkedtem ki és be játékokba, cd key csere nélkül.
na de ez tegnap este 10 kor volt, majdnem 9 órája..
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Dec 1 2014 01:39am
Quote (DHB @ Dec 1 2014 05:47am)
annyit tudok, hogy túl sokat lépkedtem ki és be játékokba, cd key csere nélkül.
na de ez tegnap este 10 kor volt, majdnem 9 órája..


majdnem 9 órája kezdtél el d2-őzni?
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Dec 1 2014 01:43am
Quote (Atranaxia @ 1 Dec 2014 07:39)
majdnem 9 órája kezdtél el d2-őzni?


resetkor kezdtem el újra diablo kettőzni.
régebben egy realm down 30perc, 1 ór volt kb :(

torrentről leszedett diablot, eredeti cd key-el telepítve hogyan tudom frissíteni?

This post was edited by DHB on Dec 1 2014 01:45am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 1 2014 02:20am
kuldd el nekem az osszes fgdet, szolok apukamnak, aki blizzard admin, hogy oldja fel a restrictiont.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 1 2014 02:20am
mehhhhh
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 1 2014 03:28am
ifeel zenét tölt... már megint
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2014 03:07am
lebanoltak
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 29 2014 03:33am
NEM EGED JACANI
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll