Quote (josheide @ 1 Dec 2014 05:46)
Ha jatszottal valaha d2-t es meg nem lattad ezt az uzenetet, akkor te vagy a legszerencsesebb ember a vilagon.
annyit tudok, hogy túl sokat lépkedtem ki és be játékokba, cd key csere nélkül.
na de ez tegnap este 10 kor volt, majdnem 9 órája..