Quote (Baleee @ Nov 27 2014 10:15pm)
Probaltam lefedni lehetsoeg szerint tobb dolgot. Aki mondjuk tavol el csaladjatol, de amugy igen, az nyomjon az elsore szinten. A masodik azt jelentene, hogy maskor is lenne lehetoseg ra, etc de nem szokott, akkor inkabb kulon, mindenki amikor akar, nem var zabal.
Ofc postold, hogy mire szavztal.
Nalunk amikor lehetoseg van ra, apummal egyutt kajalunk, ha otthon vagyok, ha batyamek is hazajonnek, akkor ofc ok is, nem csak ebed, hanem reggeli es vacsora szinten. Meg ha olyan van, hogy valamelyikunk kesobb er haza, vagy valami hasonlo miatt nem, akkor aki otthon van, az megterit neki/megmelegiti a kajat, etc es ha nem is kajalunk, de addig dumalas van, ne egyedul kajaljon a masik (amugy is jobb az etvagy imo, hogy ha nem egyedul ulsz a tanyer felett).
Amikor egyutt vagyunk szinte kivetel nelkul mindig egyutt eszunk, asztalnal csaladiasan.