d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Lesz D2 Ladder Reset? > Szerinted?
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 2 2014 06:31am
Ez a kérdés, válasszatok :)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 2 2014 06:32am
hallgass a szivedre
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 06:34am
ti még mindig toljátok ...?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 2 2014 06:35am
No poll choice was selected.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 2 2014 06:37am
Quote (beni @ Nov 2 2014 01:34pm)
ti még mindig toljátok ...?


Ja, a Ladder Reset mindig újra érdekessé teszi, idén májusban is volt 1-2 hét US EAST Hardcore-on Ateec-cel, Wilivel, meg néha most is de már főleg chattelünk :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2014 06:39am
Éljen a Fidesz!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 2 2014 06:40am
december környékén

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 06:41am
Quote (TuskesVanek @ Nov 2 2014 01:40pm)
december környékén


jah, tuti akkor amikor vizsgaidősza kezdődik

legalábbi emlékeimben mindig a legrosszabb időpontra tudták ezt rögzíteni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 2 2014 06:42am
soha

Quote (beni @ 2 Nov 2014 14:41)
jah, tuti akkor amikor vizsgaidősza kezdődik

legalábbi emlékeimben mindig a legrosszabb időpontra tudták ezt rögzíteni


majdnem 70k ezer

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 2 2014 06:42am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 2 2014 06:42am
Quote (beni @ Nov 2 2014 01:41pm)
jah, tuti akkor amikor vizsgaidősza kezdődik

legalábbi emlékeimben mindig a legrosszabb időpontra tudták ezt rögzíteni


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70755064&f=21
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll