d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bianchi Balesete > Unofficial F1 Topic
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 6 2014 10:51am
Nem gondoltam volna, hogy ennyire brutál volt.

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 10:52am
elég kemény volt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2014 10:57am
Jött vagy 2 kilóval, utána a traktor meg levágta a tetejét, csoda lesz ha túléli..
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 6 2014 10:59am
betehetnenek neha 1-2 traktort az ut kozepere is futam kozben. izgalmasabb lenne
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 11:05am
Quote (Smat @ 6 Oct 2014 17:57)
Jött vagy 2 kilóval, utána a traktor meg levágta a tetejét, csoda lesz ha túléli..


Kilo is a unit prefix in the metric system denoting multiplication by one thousand

Nem kell megkoszonni
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 6 2014 11:06am
Quote (josheide @ 6 Oct 2014 19:05)
Kilo is a unit prefix in the metric system denoting multiplication by one thousand

Nem kell megkoszonni


Köszönöm szépen, hogy nem nekem kellett kimondani.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 11:08am
Quote (josheide @ Oct 6 2014 05:05pm)
Kilo is a unit prefix in the metric system denoting multiplication by one thousand

Nem kell megkoszonni


mondanám, hogy focista, de a végén még én leszek a faszfej
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2014 11:34am
Most akkor berippelt?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 6 2014 11:36am
Quote (RRC @ Oct 6 2014 07:34pm)
Most akkor berippelt?


ki
Quote (josheide @ Oct 6 2014 07:05pm)
Kilo is a unit prefix in the metric system denoting multiplication by one thousand

Nem kell megkoszonni


valamiert magyarorszagon az a szazat jelenti. nagyon sok embertol hallotam mar igy de inkabb nem szoltam
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2014 11:37am
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 19:36)
ki

valamiert magyarorszagon az a szazat jelenti. nagyon sok embertol hallotam mar igy de inkabb nem szoltam



Akkor cigany haverjaid vannak, mert ok hasznaljak ezt a szot ilyen ertelemben
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll