Quote (Akizk @ Oct 4 2014 01:10pm)
Lehalt 2 bankkártyám, mastercardot kiküldék a címemre, a maistrot és a pinkódokat meg arra a címre ahol már 1 éve nem lakom. Napi limitem 4000 chf autómatából, masterral meg 3000 hitelkeret. Szóval lazán le lehetne nyúlni 3 nap alatt 13 ezerrel...
Azon gondolkozom, hogy be kellene perelni őket...
Ti mit tennétek a helyemben?
Felrobbantanam a legkozelebbi bankot valoszinuleg.
Nincsmit.