láttam 1 hirdetést samsung s4 rol : 26 ezerbe kerül
irtam mailt aki eladja ez a válasz jött vissza :
Ez egy koreai csúcs replika eredeti Samsung házban és egy olyan alaplap és proci működteti ami rengeteg telefonban illetve tab-ban megtalálható.Ez a telefon nem tartalmaz semmilyen kínai után gyártott alkatrészt.Így is érdekel
érdemes megvenni vagy inkább hadjam ?