d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Súlyzókrol > Szabályok Az Első Hozzászólásban
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 28 2014 01:13pm
Postolj kepet azokrol, amik neked tetszenek :)

FONTOS: Mielőtt hozzászólsz, győződj meg róla, hogy a kép:
- nem sérti a d2jsp szabályait (elsősorban pornó/gusztustalan dolgok)
- nem olyan site-on van, ahol illegális tartalom (is) megtalálható (pornó/gusztustalan dolgok, hackek, trade site-ok, itemshop hirdetések stb.)
- nem tartalmaz illegális linket (lásd előző pont)
- nem pedofil jellegű

Es, hogy ne a postnovelesen legyen a hangsuly, lehetoleg fejenkent max 1 post naponta (de abban tobb kep is lehet).
Remelem komolyan tudjatok venni es nem fogtok mindenfele idiota gyerekes viccekkel idejonni.

Nah, akkor go!

Kezdem en:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 28 2014 01:14pm
Ez most mi?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 28 2014 01:15pm
gyökér/10
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 28 2014 01:16pm
nem vicces.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 28 2014 01:16pm
Quote (Smat @ 28 Sep 2014 20:14)
Ez most mi?


Taszilonak nyitottam
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 28 2014 01:17pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 28 2014 01:17pm
Quote (fahrii @ 28 Sep 2014 19:16)
Taszilonak nyitottam


Ki a fasz az a taszilo?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 28 2014 01:17pm
Quote (Smat @ 28 Sep 2014 20:17)
Ki a fasz az a taszilo?


Szerintem anyád, de nem bizti
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 28 2014 01:19pm
Quote (fahrii @ 28 Sep 2014 19:17)
Szerintem anyád, de nem bizti


Jara szerint a gyúrós emberek ostobák, szóval most én is annak foglak titulálni.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 28 2014 01:19pm
Quote (fahrii @ 28 Sep 2014 20:13)
Postolj kepet azokrol, amik neked tetszenek :)

FONTOS: Mielőtt hozzászólsz, győződj meg róla, hogy a kép:
- nem sérti a d2jsp szabályait (elsősorban pornó/gusztustalan dolgok)
- nem olyan site-on van, ahol illegális tartalom (is) megtalálható (pornó/gusztustalan dolgok, hackek, trade site-ok, itemshop hirdetések stb.)
- nem tartalmaz illegális linket (lásd előző pont)
- nem pedofil jellegű

Es, hogy ne a postnovelesen legyen a hangsuly, lehetoleg fejenkent max 1 post naponta (de abban tobb kep is lehet).
Remelem komolyan tudjatok venni es nem fogtok mindenfele idiota gyerekes viccekkel idejonni.

Nah, akkor go!

Kezdem en:
http://trendotthon.hu/image/cache/data/hsta19_1_gr-600x600.jpg


Jol nez ki de a budos eletben nem tudnam megemelni :DDD
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll