Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2014 15:36)
Nem foglalkozom csicsafonokkal sry.
Én a telefonnal telefonálok, zenét hallgatok, üzeneteket küldök / fogadok (fb, email, sms) és interneten böngészek. alkalmanként még gps-nek használom.
Szóval nekem windowsphone van, mert az ezeket tudja akadás nélkül, nem indul újra, és mindezt 20 ezer forintért.
miért nem segitesssz