d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
12379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 05:40am
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 05:41am
ottleszek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 05:42am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 12:41)
ottleszek


Velencet is dodgeoltad de jo, gyere!
Esetleg ismersz valami normalis helyet vagy ebbol is Oster lesz ?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 05:44am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:42)
Velencet is dodgeoltad de jo, gyere!
Esetleg ismersz valami normalis helyet vagy ebbol is Oster lesz ?


ez csak egy epik meme m8
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 05:44am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 12:44)
ez csak egy epik meme m8


Nope, en tenyleg szeretnek talalkozni veled, szoval gyere!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 16 2014 05:45am
Miert van 240 kmre
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2014 05:45am
valahol kicsit kozelebb a belvaroshoz, ilyen blaha kornyeken? Kedden szerdan nincsenek sokan, pl fuge udvar/udvaromban
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 16 2014 05:46am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:40pm)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.


meglátom el tudok-e menni :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2014 05:46am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 13:44)
ez csak egy epik meme m8


de egyebkent tebyleg gyere man, igerem lefurdok es megtanithatsz void offlanezni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 05:47am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:44)
Nope, en tenyleg szeretnek talalkozni veled, szoval gyere!


egyrészt hétköznap meló mellett biztos nem fogok felmenni, másrészt most vettem új gépet és ebben a hónapban nincs pénzem semmire kb
Go Back To Magyar Topic List
12379Next
Add Reply New Topic New Poll